Užtikrintai sužaidę „Šiauliai“ paliko „Juventus“ be pergalių

2017-09-26 20:22
Nuotr.: K.Šaltis

Du sezonus Utenos „Juventus“ (0-3) ekipą treniravęs Antanas Sireika dabar vadovaudamas „Šiaulių“ (2-1) komandai, paliko uteniškius be pergalių.

Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) susitikime šiauliečiai namų arenoje 82:73 (22:20, 23:12, 12:22, 25:19) nugalėjo „Juventus“ klubą ir čempionate iškovojo antrąją pergalę.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo kuklia šiauliečių persvara (57:54), tačiau būtent šiame ketvirtyje Sireikos kariauna ir išsprendė visus reikalus. Kėlinio viduryje „Šiauliai“ laimėjo atkarpą 9:2, ir po Lauryno Biručio baudų metimų, šeimininkų pranašumas buvo dviženklis (70:59).

15
27
82%
9/11
7

Per likusį laiką „Juvė“ jau nebesugebėjo kardinaliai pakeisti įvykių eigos, tad Gedimino Petrausko auklėtiniai Šiaulius paliko nuleistomis galvomis.

Šiauliečiai rungtynes galėjo baigti ir gerokai užtikrinčiau, kadangi po ilgosios pertraukos jų persvara taip pat buvo dviženklė (45:32). Vis tik uteniškiai trečiajame ketvirtyje atkuto ir prieš lemiamą kėlinį intrigą grąžino.

Itin naudingai šiame susitikime rungtyniavo „Šiaulių“ atakų organizatorius Donatas Sabeckis, kuris per 34 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 0/2 trit., 9/11 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Nicholas Zeisloftas 17, Donatas Sabeckis 15 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 27 naud. bal.), Arminas Urbutis 14 (9 atk. kam.), Laurynas Birutis 13, Ignas Vaitkus 10.

„Juventus“: Laronas Dendy 17, Dovis Bičkauskis 14, Laurynas Samėnas 12, Mindaugas Kupšas 9, Arvydas Šikšnius 7.