Draugiškame mače „Lakers“ neteko Ballo ir Nance'o

2017-10-03 08:44
Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Los Andželo „Lakers“ klubas ikisezoninių NBA rungtynių maratone patyrė antrąjį pralaimėjimą paeiliui, kurį šįsyk apkartino dviejų žaidėjų traumos.

Antrasis šių metų naujokų biržos šaukimas Lonzo Ballas susižeidė čiurną, Larry Nance'as – rankos pirštą, o be jų likusi „Lakers“ savo aikštėje 107:113 (31:26, 25:35, 24:30, 27:22) turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ klubo persvarą.

Pirmose draugiškose rungtynėse „Staples Center“ arenoje debiutavęs Ballas rungtyniavo solidžiai, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje visiems susirinkusiems įvarė baimės.

Bandydama sustabdyti į baudos aikštelę įkertantį Emmanuelį Mudiay, „Lakers“ jaunoji žvaigždė mėgino blokuoti jo metimą, o nusileisdamas ant parketo užmynė varžovui ant kojos ir nykstelėjo čiurną.

Ballas iš karto buvo pakeistas ir apžiūrėtas medikų. Po ilgosios pertraukos jis dar išbėgo, tačiau po kelių minučių trečiajame ketvirtyje vyriausiasis treneris Luke'as Waltonas pasodino jį ant suolo. Galiausiai „Lakers“ atakų organizatoriui rungtynės baigėsi rūbinėje, kur buvo pradėta gydyti jo čiurną.

Jis iš viso aikštėje praleido 21 minutę, pasižymėjo 8 taškais (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

Tuo metu Nance'as žaidė tik 9 minutes, per kurias surinko vieną tašką (0/1 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bei 5 kartus prasižengė.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 23 (9/17 metimai), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 15, Julius Randle'as 12 (10 atk. kam.).

„Nuggets“: Gary Harrisas 25, Nikola Jokičius 16, Paulas Millsapas 11, Juanas Hernangomezas 11.