NKL debiutantai startavo patiesdami vicečempionus

2017-10-06 20:10
Nuotr.: facebook.com

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) krepšinis po labai ilgos pertraukos sugrįžo į Tauragę, o šios šventės proga Tauragės krepšinio klubas (1-0) padovanojo savo sirgaliams pergalę.

Pirmenybių debiutantai pirmosiose sezono rungtynėse namuose 78:74 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (0-1).

Beveik tris kėlinius komandos kovėsi taškas į tašką. Besibaigiant trečiajam ketvirčiui tauragiškiai netgi atsilikinėjo 34:41.

13
30
75%
6/8
6

Visgi tuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 23:6 ir prasidėjus ketvirtajam kėliniui patys jau turėjo dviženklę persvarą 57:47.

Paskutiniosiomis susitikimo akimirkomis dabartiniai Mezon-NKL vicečempionai dar mėgino išsigelbėti – po tritaškį pataikę Mindaugas Stašys ir Mantas Šerkšnas priartino juos 74:76.

Laiko išsigelbėti svečiams nebeliko. Paskutinėmis sekundėmis baudos metimus realizavę Tauragės krepšininkai nuskambėjus finalinei sirenai šventė istorinę pergalę.

Tauragės KK: Tadas Sebežiovas 21, Paulius Morkeliūnas 15, Aivaras Kvedaravičius 11 (6 rez. perd.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Mantas Šerkšnas 17, Mindaugas Stašys 14, Ignas Ramašauskas 9.