„Jazz“ ikisezoninėse rungtynėse išbandė 17 krepšininkų

Nuotr. AP – Scanpix
  • Rezultatyviausiai žaidė vos 15 minučių rungtyniavęs Rubio – 20 taškų
  • Trumpai su „Žalgiriu“ sutartį turėjęs O'Neale'as pasižymėjo 4 taškais per 7 minutes
  • Nuo suolo kilo 12 „Jazz“ krepšininkų, žaidusių nuo 1 iki 25 min.

Jutos „Jazz“ treneris Quinas Snyderis per ikisezonines rungtynes Fynikse į aikštę sugebėjo išleisti net 17 krepšininkų. Nepaisant didelės rotacijos, jo treniruojama ekipa 120:112 (29:17, 36:24, 21:29, 34:32) nugalėjo Fynikso „Suns“ ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Nė vienas „Jazz“ starto penketo narys nežaidė ilgiau nei 22 minutes, o tarp nuo suolo kilusių žaidėjų daugiausiai rungtyniavo Raulis Neto – 25 minutes.

Nuo atsarginių suolelio iš viso pakilo net 12 žaidėjų, o „Jazz“ savo sudėtyje turi dar du krepšininkus – Rudy Gobertą ir traumuotą Dante Exumą.

„Jazz“ naujokas Ricky Rubio per 15 minučių spėjo pelnyti 20 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje.

Jutos komandai atstovaujantis trumpai su Kauno „Žalgiriu“ sutartį turėjęs Royce’as O’Neale’as per 7 minutes pelnė 4 taškus ir atkovojo 2 kamuolius.

„Suns“ rėmėsi kiek mažesne rotacija – 13 krepšininkų.

„Suns“: Devinas Bookeris 19, Alexas Lenas 18, Joshas Jacksonas 14, Marquese’as Chrissas 13, Mike’as Jamesas 12.

„Jazz“: Ricky Rubio 20, Donovanas Mitchellas 17, Tony Bradley 13, Alecas Burksas 10.