Arnoldas Kulboka Prancūzijoje taškus rinko tritaškiais

Nuotr.: fiba.com
  • Kulboka buvo antras pagal praleistą laiką aikštėje savo komandoje
  • Tai buvo „Elan“ pirmoji pergalė šiame sezone, įskaitant ir vietinį čempionatą
  • Kulboka per dvi rungtynes aikštėje praleido 62 minutes, tačiau nemėtė nė vienos baudos

Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo d‘Orlando „SikeliArchivi“ (0-2) ekipa pralaimėjo antrąsias FIBA Čempionų lygos rungtynes. Italijos ekipa svečiuose 55:67 (13:13, 15:23, 6:12, 21:19) pralaimėjo Šalono „Elan“ (1-1) krepšininkams iš Prancūzijos.

Puolėjas iš Lietuvos per 29 minutes pelnė 9 taškus (3/4 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Prancūzijos čempionams ta buvo pirmoji pergalė šiame sezone. Iki šiol jie suklupo penkis kartus vietiniame čempionate, o praėjusią savaitę Klaipėdoje pralaimėjo vietos „Neptūnui“.

Kitą savaitę „SikeliArchivi“ namuose priims Salonikų PAOK, o „Elan“ skris į Latviją, kur jų laukia „Ventspils“ krepšininkų barjeras.

„Elan“: Adamas Smithas 25 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Lance'as Harrisas ir Ousmane'as Camara po 10.

„SikeliArchivi“: Mirza Alibegovičius 12, Mario Delašas 11, Enginas Atsuras 10 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Arnoldas Kulboka 9.