NKL čempionai Kaune neturėjo problemų su KTU

2017-10-21 18:36

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (5-1) toliau tęsia savo pergalingą žygį Mezon NKL pirmenybėse.

Suvalkijos sostinės krepšininkai šįkart svečiuose 87:71 (20:21, 27:10, 20:15, 20:25) susitvarkė su Kauno KTU krepšininkais (0-6) ir iškovojo jau trečią pergalę iš eilės.

Rungtynės Kaune prasidėjo atkaklia kova, kai po pirmojo kėlinio KTU krepšininkai dar turėjo minimalų pranašumą (21:20).

22
28
67%
8/12
3

Vis tik antrajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ jungė aukštesnę pavarą – Ryčio Vaišvilos kariauna dar pirmoje antro ketvirčio pusėje spurtavo 14:3, o po šios sėkmingos atkarpos komandas jau skyrė dviženklis skirtumas (36:26).

Po pertraukos sūduviečiai apsukų nebemažino ir toliau laikė aukštą tempą. Pirmoje trečiojo ketvirčio pusėje Rokas Stankevičius pasižymėjo galingu dėjimu, po kurio Marijampolės klubo pranašumas perkopė dvidešimties taškų ribą (52:31).

Ketvirtasis kėlinys vėliau tebuvo formalumas – „Sūduva-Mantinga“ išlaikė pranašumą ir, neleidusi suabejoti savo pajėgumu, šventė triuškinančią pergalę.

Šioje dvikovoje Marijampolės ekipa tiesiog dominavo po krepšiais. Suvalkijos klubas atkovojo 40 kamuolių, kuomet KTU – 19.

Marijampoliečiai taip pat gerokai sėkmingiau skirstė kamuolius – 28-16.

Rezultatyviausiai Marijampolės komandoje rungtyniavęs Stankevičius šįkart pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud. met.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 22, Antanas Udras 18, Andrius Aleksandrovas 11, Ernestas Ežerskis 8 (6 rez. perd.).

KTU: Medas Kuprijanovas 14, Ignas Daukšys 11, Medas Kuprijanovas 10.