Giannio pastangų neužteko: „Celtics“ iš Milvokio išsivežė pergalę

Nuotr. USA Today Sports - Scanpix
  • Antetokounmpo šįkart pelnė 28 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus

• Tai buvo trečioji „Celtics“ pergalė paeiliui
  • Rungtynės vyko senoje „Bucks“ arenoje, talpinančioje 11 tūkst. žiūrovų

Fantastišką formą demonstruojantis Giannis Antetokounmpo sužaidė dar vienas puikias rungtynes, tačiau jo pastangų įveikti Bostono „Celtics“ (3-2) ekipą neužteko.

Graiko atstovaujama Milvokio „Bucks“ (3-2) savo žiūrovų akivaizdoje 89:96 (23:28, 21:15, 25:29, 20:24) pripažino Brado Stevenso kariaunos pranašumą. Tai buvo trečioji paeiliui „Celtics“ pergalė.

Prieš mačą Antetokounmpo taškų vidurkis siekė net 37. Pirmoje mačo dalyje „Celtics“ gynėjams neblogai sekėsi prižiūrėti „Bucks“ superžvaigždę, kuri pelnė 11 taškų.

27
32
80%
4/5
78%
7/9

Visgi graikas traukti ekipą pradėjo trečiajame ketvirtyje, per kurį pridėjo dar 11 taškų. Kėlinio viduryje „Bucks“ įgijo 7 taškų pranašumą (59:52).

Alo Horfordo ir Kyrie Irvingo vedama Bostono komanda kontrolę perėmė į savo rankas lemiamame kėlinyje, kurio viduryje jau turėjo 12 taškų persvarą. „Bucks“ gynėjas Tony Snellas smeigė du tritaškius paeiliui, tačiau minutes pertraukėlę paėmusi „Celtics“ ekipa greitai atstatė dviženklį pranašumą.

Iki susitikimo pabaigos likus 4 minutėms, Malcolmas Brogdonas prasiveržęs įmetė dvitaškį, o deficitas sumenko iki 5 taškų. Visgi arčiau priartėti Milvokio ekipai nebepavyko.

Tai antrasis šių komandų susitikimas šį sezoną. Pirmąjį mačą Bostone prieš aštuonias dienas laimėjo „Bucks“.

Šiemet klubas mini 50-ąsias įkūrimo metines, tad nusprendė vienerias rungtynes sužaisti senoje Milvokio „Panther“ arenoje, talpinančioje 11 tūkst. žiūrovų. Šioje arenoje „Bucks“ namų rungtynes žaidė nuo 1968-ųjų iki 1988-ųjų.

Nuo kito sezono Milvokio klubas persikels į naują areną.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 28 (10 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Khrisas Middletonas ir Malcolmas Brogdonas po 15, Tony Snellas 11.

„Celtics“: Alas Horfordas 27, Kyrie Irvingas 24, Jaysonas Tatumas ir Aaronas Baynesas po 12.