Retas įvykis „Akvilės“ lygoje – pelnyta 100 taškų

2017-11-08 15:17

„Akvilės“ lygos penktajame ture užfiksuotas retas įvykis – pelnyta triženklė taškų suma. Tai pasiekė Vilniaus BC „Tiketa“, o iki šiol 100 taškų buvo pelniusios tik dvi komandos.

Penktajame ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose keturias pergales pasiekė namuose žaidusios ekipos, o svečiuose triumfavo du klubai.

Apie viską – tradicinėje „Akvilės“ lygos turo apžvalgoje.

Pirmoji pergalė. Dviem nesėkmėmis „Akvilės“ lygos sezoną pradėjusios Vilniaus „Svajos“ krepšininkės iškovojo pirmąją pergalę. Vilnietės svečiuose 71:58 palaužė to paties miesto „VK-Kamanė“ klubą.

Nugalėtojas į pergalę vedė fantastiškai žaidusi Sandra Šalčiūtė. Ji per 33 minutes surinko 29 taškus (10/15 dvit., 2/5 trit., 3/4 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 6 kamuolius bei surinko 32 naudingumo balus.

Pergalingas žygis. Ketvirtąją pergalę „Akvilės“ lygoje iškovojo Kauno KTU komanda, kuri savo sąskaitoje turi tik vieną nesėkmę. Ji namuose 73:55 neturėjo daug vargo su Panevėžio „KKSC-Naftėno“ ekipa.

Šiame mače KTU dominavo po krepšiu ir kovą dėl kamuolių laimėjo 53-37. Kaunietės taip pat rečiau klydo ir dažniau perėmė kamuolius, todėl už oponentes atliko 15 metimų daugiau.

Šiuo metu KTU B grupėje kartu su Alytaus „RKL-GUT.LT“ dalinasi pirmąsias dvi vietas. Tiesa, alytiškės pralaimėjimų dar nepatyrė.

Sutriuškinimas. Alytaus „RKL-GUT.LT“ iš Marijampolės ŽSM rimtesnio pasipriešino nesulaukė – Mildos Sauliūtės vedama ekipa triumfavo 88:46.

Sauliūtė per 28 minutes pelnė 21 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Patumsytės benefisas. Vilniaus universitetą į pergalę prieš Vilniaus DPV vedė Grėtė Patumsytė. Ji per 39 minutes įmetė 26 taškus (9/12 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Pirmasis kartas. Vilniaus BC „Tiketa“ pirmą kartą klubo istorijoje „Akvilės“ lygoje pasiekė triženklį taškų skaičių – ekipa namuose 100:63 sutriuškino KK „Patriotes“.

100-ąjį tašką vilnietėms dvitaškiu pelnė Indrė Sventickienė. Iki mačo pabaigos buvo likusios 47 sekundės.

Iki šiol „Akvilės“ lygoje triženklę pelnytų taškų ribą buvo pasiekusios Kauno KM „Aisčiai“ ir Alytaus „RKL-GUT.LT“.

Netektis. BC „Tiketos“ komandos atstovė Evelina Mauraitė bus priversta pailsėti nuo krepšinio. Mače su „Patriotėmis“ jai lūžo delnikaulis, todėl jis negalės rungtyniauti mėnesį laiko.

Mauraitė šį sezoną vidutiniškai per 24 minutes pelno po 17,8 taško, atkovoja po 6,3 kamuolio, atlieka po 1,3 rezultatyvaus perdavimo, perima po 1,8 kamuolio ir surenka po 18,3 naudingumo balo.