Nuotr.: Sputnik – Scanpix
  • CSKA namie Valensijos ekipą nugalėjo 94:67
  • Pergalę Rusijos klubas iškovojo puikiai sužaidęs trečiąjį kėlinį
  • Dar vienas solidus Nando De Colo pasirodymas – 23 taškai ir 28 naudingumo balai

Nando De Colo sužaidė dar vienas puikias rungtynes, o jo vedama Maskvos CSKA (5-1) siautėjo trečiajame kėlinyje, kuris Rusijos sostinės klubui ir atvėrė duris į pergalę.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 94:67 (20:19, 23:19, 30:16, 21:13) nugalėjo Valensijos „Basket“ (3-3) ekipą ir įsirašė penktąją pergalę.

Mačo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuris prasidėjo CSKA komandai turint sąlyginai nedidelę persvarą (43:38). Vis tik aikštelės šeimininkai greitai šovė į priekį, kai laimėjo atkarpą 10:2 ir susikrovė didesnį pranašumą (53:40).

23
28
100%
3/3
100%
4/4

Netrukus Ispanijos čempionai surengė kelias sėkmingas atakas, tačiau vėliau CSKA ir vėl spurtavo (13:3), o po šios sėkmingos atkarpos arčiau varžovų nebeprisileido (73:54).

Puikiai šiose rungtynėse žaidęs De Colo per 21 minutę pelnė 23 taškus (5/7 dvit., 3/3 trit., 4/4 baud. met.), po dukart atkovojo ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 28 naudingumo balus. Anksčiau jis yra vilkėjęs būtent Valensijos ekipos marškinėlius.

„Buvo puiku žaisti prieš šią komaną tai pirmas kartas man, kai žaidžiau su jais. Smagu sutikti tuos vyrukus, bet svarbiausia buvo pergalė ir tai, kad atlikome gerą darbą. Svarbiausia – komandinis žaidimas, naudojome visus žaidėjus ir iškovojome pergalę“, – sakė prancūzas.

CSKA: Nando De Colo 23, Cory Higginsas 16, Andrejus Voroncevičius, Nikita Kurbanovas, Kyle'as Hinesas, Othello Hunteris (10 atk. kam.) po 8.

„Basket“: Tiboras Pleissas 12, Bojanas Dubljevičius ir Fernando San Emeterio po 11, Erickas Greenas ir Aaronas Doornekampas po 8.