Kauno derbyje – triuškinanti jaunųjų žalgiriečių pergalė

2017-11-11 20:00
Nuotr.:
  • Jaunieji žalgiriečiai 84:64 sutriuškino KTU ekipą

• Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Vitalijus Kozys, pelnęs 14 taškų.

• Be jo dviženklį taškų skaičių taip pat surinko Ignas Sargiūnas, Matas Jogėla ir Martynas Sajus

• „Žalgiris-2“ pirmenybėse rikiuojasi 7-oje vietoje, o KTU – 14-oje.

Kauno „Žalgiris-2“ (5-7) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 84:64 (15:19, 24:16, 19:16, 26:13) užtikrintai nugalėjo KTU (3-9) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Jaunieji žalgiriečiai rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 14:2 ir įgijo 14 taškų persvarą (51:37), tačiau KTU dar nebuvo pasirengę kelti baltos vėliavos ir prieš prasidedant paskutiniajam ketvirčiui žalgiriečių persvarą nurėžė perpus (51:58).

Vis tik ketvirtojo kėlinio pradžioje „Žalgiris-2“ spurtavo 7:0, atstatydami 14 taškų pranašumą (65:51), ir toliau atgal nebesižvalgė bei iškovojo įtikinamą pergalę.

16
19
50%
2/4
100%
4/4

„Žalgiris-2“ NKL turnyrinėje lentelėje žengia 7-oje vietoje, tuo metu KTU užima paskutiniąją, 14-ąją poziciją.

KTU: Martynas Zigmantavičius 14, Matas Sapiega 12, Karolis Kokoška 10.

„Kauno Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 16 (5/7 metimai), Ignas Sargiūnas ir Matas Jogėla po 13, Martynas Sajus 12.