Rezultatyvus Gailius vedė komandą į pirmąją sezono pergalę

2017-11-11 23:05
Nuotr.: sanpabloburgos.com
Nuotr. sanpabloburgos.com

Deivido Gailiaus ir Tado Sedekerskio atstovaujama Burgoso „CB Miraflores“ (1-7) Ispanijos pirmenybėse 89:86 (18:23, 26:20, 14:20, 31:23) pranoko Mursijom UCAM (3-5) ir pasiekė ilgai lauktą pirmąją sezono pergalę.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kurio viduryje Burgoso ekipa dar turėjo 5 taškų deficitą (73:78), tačiau šeimininkai surengė spurtą 12:2 ir iki rungtynių pabaigos likus minutei, patys susikrovė 5 taškų persvarą (85:80).

Mursijos klubas buvo sumažinęs pranašumą iki dviejų taškų (85:83), tačiau taiklūs Corey Fisherio baudų metimai įtvirtino bei atnešė pirmąją „CB Mirafores“ pergalę šiame sezone.

Gailius per 24 minutes surinko 11 taškų (4/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, užsidirbo 5 pražangas ir susitikimą baigė su 9 naudingumo balais.

Kitas ekipos lietuvis, Tadas Sedekerskis, per 14 minučių į krepšį nemetė ir taškų nepelnė, tačiau atkovojo 2 kamuolius ir išprovokavo 2 varžovų pražangas bei surinko 4 naudingumo balus.

„CB Miraflores“: Goranas Huskičius 18 (7/9 dvit., 26 naud. bal.), Corey Fisheris 16, Deonas Thompsonas 14.

UCAM: Clevinas Hannah 19 (4/5 trit.), Marcosas Delia 14, Ovie Soko ir Charlonas Kloofas po 12, Sadielis Rojas 11 (9 atk. kam.)

Tuo metu kitose Ispanijos čempionato rungtynėse Eimanto Bendžiaus ginama Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (5-2) ekipa namuose 79:65 (17:20, 15:13, 22:16, 25:16) šventė pergalę prieš Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (5-2) krepšininkus.

Bendžius per 14 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 1 naudingumo balą.

„Monbus Obradoiro“: Mattas Thomasas 20 (7/12 dvit.), Davidas Navarro ir Artiomas Pustovijus (8 atk. kam.) po 13, Nemanja Radovičius 12.

„Gran Canaria Herbalife“: Eulis Baezas 13, Marcusas Erikssonas 9, Galis Mekelis ir Oriolas Paulis po 8.