Fantastiškas Gedimino Oreliko tritaškis su sirena atnešė jo komandai pergalę

Nuotr.: FIBA
  • Gediminas Orelikas pataikė pergalingą metimą aidint sirenai
  • Per 21 minutę jis pelnė 12 taškų ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus
  • Venecijos komandai tai buvo penktoji pergalė per 6 mačus

Gediminas Orelikas pademonstravo lyderio savybes FIBA Čempionų lygos mače. Puolėjas iš Lietuvos lemiamu metu prisiėmė atsakomybę ir Dirko Nowitzki stiliumi pataikė sudėtingą tritaškį su pergale.

Oreliko atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (5-1) komanda FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose 70:67 (23:17, 18:13, 15:21, 14:16) nugalėjo Bairoito „Medi“ (3-3) krepšininkus iš Vokietijos.

Likus žaisti pustrečios minutės „Umana Reyer“ pirmavo 67:65. Per daugiau nei dvi minutes nė viena komanda nesugebėjo suregzti rezultatyvios atakos, kol, iki mačo pabaigos likus žaisti 6 sekundes, dvitaškiu rezultatą išlygino Johnas Coxas.

7
13
8
60%
3/5

Kuomet atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą, Orelikas meistriškai pergudravo varžovą ir atsilaisvinęs pataikė sudėtingą tritaškį.

Orelikas mačą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolo, tačiau per 21 minutę pelnė 12 taškų (1/3 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Pergalingas Oreliko tritaškis:

„Umana Reyer“: Gediminas Orelikas ir Paulas Biligha po 12, Mitchellas Wattas 11, Dominique Johnsonas 8.

„Medi“: Robinas Amaize 22, Andreasas Seiferthas 14 (10 atk. kam.), Nate'as Linhartas 8.