Po ilgosios pertraukos gynyboje sugriuvusi „Juventus“ pralaimėjo Vokietijoje

Nuotr.: FIBA
  • „Juventus“ antroje mačo dalyje praleido 58 taškus ir pralaimėjo Oldenburge
  • Vokiečiai pataikė 13/25 tritaškių, „Juventus“ – 14/26
  • Du „EWE Baskets“ krepšininkai kartu sudėjus pelnė 62 taškus

Utenos „Juventus“ (2-4) komandai nepavyko pratęsti sėkmingos atkarpos FIBA Čempionų lygoje. Žydrūno Urbono auklėtiniai Oldenburge 95:102 (29:26, 22:18, 16:34, 28:24) nusileido vietos „EWE Baskets“ (4-2) krepšininkams.

„Juventus“ galingai pradėjo mačą ir nė nesibaigus pirmam kėliniui kėliniui pirmavo 25:18. Antrojo ketvirčio pabaigoje jie spurtavo 10:3 ir turėjo 12 taškų persvarą (51:39), tačiau sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę vokiečiai sumažino atsilikimą iki 44:51.

Trečiajame kėlinyje „EWE Baskets“ smogė dar labiau. Užpylę varžovus taikliais tritaškiais, jie per ketvirtį surinko 34 taškus ir perėmė iniciatyvą – 78:67.

34
38
86%
6/7
4

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai išsaugojo susikrautą persvarą ir iškovojo ketvirtąją pergalę

„Juventus“ žaidė išretėjusiomis gretomis – ilgam iš rikiuotės iškrito Laurynas Samėnas ir Tautvydas Paliukėnas, dėl mokslų Lietuvoje liko Jonas Zakas. Visgi į komandos gretas grįžo ligą išsigydęs kapitonas Avydas Šikšnius.

„EWE Baskets“: Rickey Pauldingas 34 (7/9 dvit., 6/7 trit.), Bryonas Allenas 28 (4/7 trit.).

„Juventus“: Jonte Flowersas 28, Laronas Dendy 17, Maksymas Kornijenka 12, Arvydas Šikšnius 10.