Domantas Sabonis solidžiu žaidimu prisidėjo prie „Pacers“ pergalės

2017-11-16 06:56
  • Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ išvykoje 116:113 palaužė Memfio „Grizzlies“
  • Universaliai žaidęs Sabonis šiame mače pelnė 13 taškų, atkovojo 6 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus
  • Memfio ekipoje nesulaikomas buvo Marcas Gasolis, pelnęs 35 taškus, atkovojęs 13 kamuolių, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavęs 5 metimus

Indianos „Pacers“ (7-8) su Domantu Saboniu iškovojo pergalę Memfyje, kur 116:113 (34:25, 33:28, 30:31, 19:29) palaužė fantastiškai rungtyniavusio Marco Gasolio „Grizzlies“ (7-7) ekipą.

32-ejų ispanas turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau jo tritaškis, likus 3 sekundėms iki mačo pabaigos, tikslo nepasiekė. Tai buvo trečioji „Grizzlies“ nesėkmė paeiliui.

Sabonis žaidė 24 minutes, įmetė 13 taškų (6/10 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei penkis kartus pažeidė taisykles.

Nesustabdomai rungtyniavęs Gasolis sužaidė geriausią sezono mačą. Vidurio puolėjas pelnė 35 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 5 metimus.

Šiame mače „Grizzlies“ ekipai padėti negalėjo Achilo skausmus jautęs įžaidėjas Mike'as Conley.

Puikų puolimą demonstravusi „Pacers“ per pirmuosius du kėlinius pelnė 67 taškus bei turėjo 14 taškų pranašumą (67:53). Tiek daug taškų per du kėlinius „Grizzlies“ į savo krepšį šį sezoną dar nebuvo praleidusi.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkų atsilikimas pasiekė 17 taškų, tačiau jie atliko spurtą 10:0 ir sugrįžo į rungtynes 98:105.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 35 (13 atk. kam., 5 rez. perd., 5 blk.), Tyreke Evansas 18 (9 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 13, Dillonas Brooksas 11.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 30 (12/12 baud., 8 rez. perd.), Victoras Oladipo 21, Bojanas Bogdanovičius 16 (4/6 trit.), Domantas Sabonis 13.