Naujajame Orleane – puikus JV žaidimas bei „Raptors“ pergalė

• Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ išvykoje 125:116 įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“
  • JV šiame mače pelnė 21 tašką bei atkovojo 6 kamuolius
  • Tai buvo ketvirtoji „Raptors“ pergalė per pastarąsias penkerias rungtynes
  • „Raptors“ šiame mače įmetė 16 tritaškių iš 34 bandymų

Jonas Valančiūnas išlaikė stipriausios NBA priekinės linijos testą. Vidurio puolėjo atstovaujama Toronto „Raptors“ (9-5) išvykoje 125:116 (29:34, 35:29, 34:23, 27:30) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (8-7) bei iškovojo ketvirtąją pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes.

Centras iš Lietuvos ant parketo iš viso praleido 29 minutes, pelnė 21 tašką (6/8 dvit., 9/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, penkiskart suklydo bei keturiskart pažeidė taisykles.

Aktyviai žaidęs JV privertė DeMarcusą Cousinsą rinktis pražangas, o pats dažnai keliavo prie baudų metimo linijos. Lietuvis šiame mače metė 9 baudų metimus, o tai yra antras geriausias rezultatas šį sezoną. Daugiau baudų šiemet jis metė tik prieš Čikagos „Bulls“ – 10.

Galingai „Pelicans“ priekinei linijai šiandien nesisekė kovoti dėl kamuolių. Įprastai Cousinsas ir Anthony Davisas kartu nusiima 25,9 kamuolio, tačiau šiąnakt – vos 14.

„Pelicans“ ekipa buvo sunkiai sulaikoma baudos aikštelėje, iš kurios ribų įmetė 64 taškus, kai „Raptors“ – 42. Visgi Toronto ekipos raktas į pergalę buvo toliašaudė artilerija. Dwane'o Casey auklėtiniai pataikė 16 tolimų metimų iš 34 bandymų (47,1 proc.).

Aikštelės šeimininkai pirmajame kėlinyje buvo įgiję 14 taškų pranašumą, tačiau jo išlaikyti nesugebėjo.

Turėtą vieno taško persvarą po ilgosios pertraukos, „Raptors“ per trečiąjį kėlinį pavertė į 12 taškų atotrūkį. Labiausiai prie to prisidėjo DeMaras DeRozanas, kuris per kėlinį pelnė 11 taškų.

Tai jau antrasis kartas, kuomet „Raptors“ šį sezoną įveikia „Pelicans“. Praėjusį ketvirtadienį jie namuose šventė pergalę 122:118.

„Pelicans“: DeMarcusas Cousinsas 25 (9 atk. kam.), Anthony Davisas 19, Jrue Holiday 18, Dariusas Milleris 13.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25 (9 atk. kam.), Kyle'as Lowry 22, (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 21, C.J. Milesas 17.