Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Pacers“ 120:95 užtikrintai nugalėjo „Heat

• Domantas Sabonis per 19 minučių pelnė 8 taškus ir atkovojo 10 kamuolių

• Indianos klubui tai buvo trečioji pergalė iš eilės

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (9-8) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) išvykos rungtynėse 120:95 (29:27, 29:28, 32:13, 30:27) sutriuškino Majamio „Heat“ (7-9) ekipą bei iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Tai buvo ir didžiausia „Pacers“ sezono pergalė, leidusi jai pakilti į devintąją Rytų konferencijos vietą. Indianos ekipą į pergalę vedė geriausias sezono rungtynes sužaidę Bojanas Bogdanovičius (26 taškai) ir Mylesas Turneris (25).

Majamio ekipai tai buvo didžiausia sezono nesėkmė.

25
34
4
82%
9/11

„Tragiškos rungtynės, nuo pirmos iki paskutinės minutės“, – pyko „Heat“ įžaidėjas Goranas Dragičius.

„Gėdingas mūsų pasirodymas“, – pridėjo jo komandos draugas Wayne'as Ellingtonas.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio kilęs Sabonis per 19 minučių pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškiai), sugriebė 10 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą.

Indianos klubo krepšininkai rungtynių baigtį nusprendė trečiajame kėlinyje. Jie spurtavo 19:4 ir susikrovė 18 taškų pranašumą (77:59), o kiek vėliau savo persvarą padidino ir iki 23 taškų (86:63).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame „Pacers“ tik padidino savo pranašumą ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Tai buvo pirmas kartas šių ekipų susitikimuose po 11 rungtynių iš eilės, kai pergalę iškovojo ne namie žaidusi komanda.

„Heat“: Wayne‘as Ellingtonas 21 (7/12 trit.), Hassanas Whiteside‘as (8 atk. kam.) ir Joshas Richardsonas po 15.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 26 (6/10 trit.), Mylesas Turneris 25 (11/14 metimų, 7 atk. kam.), Victoras Oladipo 15 (6/15 metimų), Darrenas Collisonas ir Thaddeusas Youngas po 12, Cory Josephas 11.