„Akvilės“ lygoje galingai pasirodę starto penketai nuo pralaimėjimų neišgelbėjo

2017-11-22 14:16

Septintajame „Akvilės“ moterų krepšinio lygos ture sužaisti penki susitikimai, kuriuose dvi pergales iškovojo namuose žaidusios ekipos, o trys klubai džiaugėsi iškovotu laimėjimu svečiuose.

„Akvileslyga.lt“ pristato tradicinę turo apžvalgą.

Stankevičiūtės šou. Ieva Stankevičiūtė dominavo puolime, o jos vedama Kauno „LSU-Kaunas“ namuose 73:67 parbloškė to paties miesto KM „Aisčių“ komandą.

Nugalėtojoms Stankevičiūtė per 35 žaidimo minutes pelnė 29 taškus (6/14 dvit., 3/4 trit., 8/12 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 pražangas.

„Aisčių“ gretose rezultatyviausiai žaidė po 17 taškų surinkusios Simona Visockaitė (12 atk. kam., 4 bl.) ir Raminta Gailiūnaitė.

Nesustabdoma. KK „Patriotės“ nerado priešnuodžių prieš Vilniaus „Svajos“ aukštaūgės Irinos Michailovos žaidimą. Moldovė per 31 minutę įmetė 25 taškus (8/9 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius bei surinko 31 naudingumo balą, o jos ginama ekipa namuose triumfavo 75:57.

Universalumas. Alytaus „RKL-GUT.LT“ įžaidėja Vaiva Bražionytė mače su Panevėžio „KKSC-Naftėnu“ parodė savo universalumą. Gynėja per 38 minutes pelnė 14 taškų, sugriebė 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 7 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 32 naudingumo balus.

Alytaus komandos taškais pasirūpino Saulė Mikelionytė, surinkusi 25 taškus (8/19 dvit., 1/2 dvit., 6/6 baudos) ir atkovojusi 10 kamuolių. Šių žaidėjų vedama „RKL-GUT.LT“ svečiuose 65:40 įveikė Panevėžio krepšininkes.

Sugrįžimas. Pastaruosius trejus metus Marijampolės komandose rungtyniavusi Ligita Kinkevičienė į šį miestą sugrįžo vilkėdama Kauno KTU marškinėlius. Sugrįžimas neprisvilo – mače su Marijampolės ŽSM ekipa gynėja per 23 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, o jos atstovaujama KTU komanda laimėjo 72:56.

Starto penketas. Marijampolės ŽSM komandą gelbėti bandė startinio penketo krepšininkės, kurios pelnė 54 iš 56 komandos taškų. Vienintelė pasižymėjusi atsarginė krepšininkė – dvitaškį įmetusi Gerda Statkevičiūtė.

Iš starto penketo žaidėjų išsiskyrė Milda Navickaitė, per 34 minutes pelniusi 24 taškus (9/12 dvit., 1/5 trit., 3/6 baudos), atkovojusi 9 kamuolius ir atlikusi 4 rezultatyvius perdavimus.

Startinis penketas 2. Vilniaus DPV komandoje taip pat dominavo startinio penketo žaidėjos, kurios surinko 68 iš 73 taškų. Didžiausią indėlį pridėjo 23 taškus įmetusi, 8 kamuolius sugriebusi, 4 rezultatyvius perdavimus atlikusi ir 5 kamuolius perėmusi Ilona Nikonovaitė.

Visgi ir šią komandą startinio penketo rezultatyvumas neišgelbėjo – DPV namuose 73:78 turėjo pripažinti Vilniaus  „Kibirkšties-VKM“ pranašumą.