Zagrebe šeiminkavę italai kroatus paliko be pergalių

2017-11-26 20:53
  • Italijos rinktinė 80:64 pranoko Kroatijos krepšininkus

• Italai tapo vienvaldžiais D grupės lyderiais, o Kroatijos komanda atrankos turnyre lieka be pergalių

• Nugalėtojus į pergalę vedė Amadeo Della Valle, kuris pelnė 25 taškus

Atrankos į pasaulio čempionatą D grupės susitikime Zagrebe, Italijos rinktinė (2-0) 80:64 (15:23, 20:9, 25:15, 20:17) nugalėjo Kroatijos komandą (0-2), kuri pirmąjį rinktinių langą užbaigė be pergalių.

Šeimininkai rungtynes pradėjo galingu 16:4 spurtu ir kroatams viskas klostėsi be didesnių problemų, tačiau italai atsitiesė jau antrajame kėlinyje, kuriame laimėjo atkarpą 20:5 ir po Awudu Abasso tritaškio į priekį išsiveržė 4 taškais (35:31).

Po ilgosios pertraukos Italija ir toliau kontroliavo rungtynių eigą ir trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 9:0, kuris leido persvarą padidinti iki 12 taškų (44:32), o po Pietro Aradori tolimo metimo Italija pirmavo rekordiniu 16 taškų pranašumu (56:40).

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse tebuvo formalumas. Ir nors, kroatai buvo sumažinę savo deficitą iki 9 taškų (51:60), italai į tai atsakė dar viena sėkminga atakų banga ir pasiekė užtikrintą pergalę, kuri leido įsitvirtinti pirmoje D grupės vietoje.

Kroatijos rinktinė: Darko Planiničius 20 (10 atk. kam.), Filipas Krušlinas 12 (3/5 trit.) Željko Šakičius 10 (3/11 metimų, 9 atk. kam.),

Italijos rinktinė: Amadeo Della Valle 25 (5/8 trit., 25 naud. bal.), Awabu Abassas 13, Alessandro Gentile 12.