„Sūduva-Mantinga“ reabilitavosi pergale prieš „Tauragę“

2017-12-02 19:38
Nuotr.: V.Skroblas

Vakar patyrusi pralaimėjimą Jonavoje, šiandien Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sugebėjo reabilituotis savo sirgalių akivaizdoje.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 81:72 susitvarkė su „Tauragės“ ekipa.

Pirmoji rungtynių dalis Suvalkijos sostinės ekipai nebuvo itin lengva – persvarą prieš pat ilgąją pertrauką sūduviečiai suspėjo įgyti tik po paskutinę kėlinio sekundę pataikyto Manto Kadzevičiaus metimo (33:31).

13
27
9
3

Vis tik reikalus šeimininkai pradėjo tvarkyti po pertraukos. „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjai trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo 10:1 ir greitai susikrovė saugesnį pranašumą (43:35).

Antroje ketvirčio pusėje Marijampolės klubas dar kartą žybtelėjo, kai po tritaškį pataikė Andrius Aleksandrovas ir Ignas Labutis, po kurių tolimų metimų skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (51:39).

Ketvirtajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ vadžių iš savo rankų nebepaleido ir iškovojo 13-ąją sezono pergalę.

Tiesa, šias rungtynes sūduviečiai baigė be vieno savo lyderių Antano Udro, kuris užsidirbęs dvi nesportines pražangas mačą baigė rūbinėje. Jis spėjo pelnyti 13 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit.,) bei atkovoti 9 kamuolius.

„Sūduva-Mantinga“: Martynas Zigmantavičius ir Rokas Stankevičius po 15, Antanas Udras ir Mantas Kadzevičius po 13, Žygimantas Šimonis 11.

„Tauragė“: Paulius Parachomikas 17, Tadas Sebežiovas 14, Paulius Morkeliūnas 12, Artūras Pelšas 10.