Orelikas savo klube buvo rezultatyviausias, bet jį užgožė siautęs varžovų lyderis

2017-12-02 23:49
Nuotr.: LaPresse – Scanpix
Nuotr. LaPresse – Scanpix

Dramatišką nesėkmę Italijos pirmenybėse patyrė Venecijos „Umana Reyer“ (7-2) su rezultatyviausiai komandoje žaidusiu Gediminu Oreliku. Lietuvis surinko 18 taškų, bet jo ekipa svečiuose 77:87 (16:22, 14:17, 19:15, 21:16, 7:17) per pratęsimą krito prieš 28 taškus surinkusio Jasono Richo vedamą Avelino „Sidigas“ (7-2) klubą.

Nuo suolo pakilęs Lietuvos rinktinės narys per 28 minutes pataikė 2/5 dvitaškių, 4/10 tritaškių ir 2/2 baudų. Jis taip pat atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas bei į savo sąskaitą įsirašė 15 naudingumo balų.

Avelino ekipos didvyriu tapęs amerikietis realizavo 10/13 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 6/6 baudų bei taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Sidigas“: Jasonas Richas 29, Dezmine'as Wellsas 16, Arielas Filloy ir Kirilas Fesena – po 12.

„Umana Reyer“: Gediminas Orelikas 18, Dominique Johnsonas 14, Mitchellas Wattas 12, Michaelas Bramos 11.