Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
  • „Šiauliai“ išvykoje 83:58 sutriuškino „Dzūkiją“

• „Dzūkija“ šiame susitikime pataikė vos 3 tritaškius iš 23 (13 proc.)

• Šeiminkams tai buvo penktasis pralaimėjimas LKL paeiliui

Paskutiniajame 14-ojo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL) turo susitikime „Šiauliai“ (4-10) išvykoje 83:58 (16:18, 27:8, 18:17, 22:15) nepaliko vilčių Alytaus „Dzūkijos“ (5-9) krepšininkams, kuriems tai buvo jau penktoji nesėkmė iš eilės.

Rungtynių lūžis įvyko jau antrajame kėlinyje, kai jo viduryje svečiai spurtavo 11:2 ir įgijo 12 taškų pranašumą (36:24). O po Donato Sabeckio dvitaškio ketvirčio pabaigoje komandas skyrė jau 17 taškų (26:43). Šiauliečiai antrąjį kėlinį laimėjo 27:8.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje iš esmės nesikeitė, o paskutiniajame ketvirtyje „Dzūkija“ jau buvo triuškinama, kai po Armino Urbučio tritaškio „Šiaulių“ pranašumas išaugo iki 22 taškų (71:49).

16
24
7
3

Šeimininkai šiame susitikime itin prastai metė tritaškius. Nikolos Vasiljevo auklėtiniai realizavo tik 3 tritaškius iš 23 (13 proc.), kai „Šiauliai“ tai darė trigubai geriau ir tolimus metimus metė 39 proc. taiklumu (9/23).

„Šiauliams“ tai buvo ketvirtoji pergalė LKL ir šiuo metu jie rikiuojasi 7 vietoje, tačiau atsilieka tik viena pergalių nuo Alytaus komandos, kuri su 5 pergalėmis užima penktąją vietą.

„Dzūkija“: Anatolijus Kaširovas 12 (6/8 dvit.), Domagojus Samačas 10, Gediminas Navickas ir Gediminas Žalalis po 6.

„Šiauliai“: Akeemas Wrightas ir Donatas Sabeckis (2/8 trit., 7 rez. perd., 24 naud. bal.) po 16, Laurynas Birutis 13, Evaldas Šaulys 12.