„Sūduva“ įsitvirtino pirmoje LMKL turnyrinės lentelės vietoje

2017-12-17 09:56
Nuotr.: lmkl.lt

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) lyderių dvikova pateisino savo vardą bei lūkesčius. Po itin atkaklios kovos namuose rungtyniavusios Marijampolės „Sūduvos“ (10-1) krepšininkės 81:74 (21:23, 16:18, 23:14, 21:19) palaužė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (9-2) ir įsitvirtino pirmojoje lentelės vietoje.

Trečiajame kėlinyje įspūdingą spurtą surengė šeimininkės. Jos atsilikinėjo 44:49, tačiau šovė į priekį 16:4 ir po Gretos Tamašauskaitės tritaškio „Sūduva“ jau pirmavo 7 taškais (60:53).

Lemiamo ketvirčio pradžioje sėkmingiau rungtyniavo „Hoptrans-Sirenos“, kurioms pavyko laimėti atkarpą 8:2 ir susigrąžinti turėtą persvarą (63:62).

21
31
55%
6/11
5

Iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms, „Sūduva“ į priekį buvo išsiveržusi 5 taškais (72:67), tačiau Livija Sakevičiūtė pelnė 5 taškus paeiliui ir rezultatą išlygino (72:72).

Amerikiečių vedamos šeimininkės į tai atsakė 7 taškais iš eilės ir iki susitikimo pabaigos likus 40 sekundžių, pirmavo 79:72 ir užsitikrino dešimtąją pergalę šiame sezone bei vienvaldės LMKL lyderės statusą.

„Sūduva“: Rita Milieškienė (25 naud. bal.) ir Stephanie Gardner (25 naud. bal.) po 21, Greta Tamašauskaitė 13.

„Hoptrans-Sirenos“: Livija Sakevičiūtė 17 (8/10 dvit., 7 atk. kam.), Ieva Šimkutė 13, Arina Bilotserkivska 11 (3/12 metimai).