Vienintelėse NKL rungtynėse – triuškinanti „Perlo“ pergalė

2017-12-22 20:02
Nuotr.: D.Lukšta

Vieninteliame Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) mače namuose rungtyniavę Vilniaus „Perlo“ (8-14) krepšininkai 96:65 (24:13, 15:17, 32:19, 25:16) sutriuškino Joniškio „Delikateso“ (6-16) ekipą ir nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją.

Šeimininkai iniciatyvą į savo rankas perėmė nuo pat susitikimo pradžios, o jau po sėkmingos antrojo kėlinio pradžios skirtumas tarp ekipų siekė 20 taškų (33:13). Vis tik „Delikatesas“ likusią kėlinio dalį sužaidė kur kas geriau ir laimėję atkarpą 17:6 sumažino savo deficitą iki 9 taškų (30:39).

Vilniečiai galutinai rungtynių baigtį nulėmė po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje „Perlas“ surinko 5 taškus paeiliui ir greitai atstatė dviženklę persvarą (44:30), o vėliau jų pranašumas tik augo.

21
23
83%
10/12
3

Šeimininkai ketvirčio pabaigoje spurtavo 7:0 ir po Martyno Maskolaičio tritaškio „Perlo“ persvara išaugo iki 22 taškų (69:47) ir susitikimo nugalėtojas tapo aiškus.

Puikias rungtynes sužaidė „Perlo“ įžaidėjas Karolis Giedraitis, kuris per 24 minutes pelnė 21 tašką (10/14 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, dukart suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 21 (10/14 dvit.), Deivydas Sirvydis 16, Arnas Beručka 14, Tadas Vaičiūnas 13, Martynas Maskolaitis 10.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 19 (8/13 dvit.), Giedrius Stankevičius 12 (4/13 metimų), Mindaugas Reminas 9.