Kalėdų atidarymo rungtynėse – Kanterio sezono pasirodymas ir „76ers“ pergalė

• „76ers“ išvykoje 105:98 nugalėjo „Knicks“

• Filadelfijos ekipa nutraukė 5 pralaimėjimų iš eilės seriją

• Enesas Kanteris sužaidė geriausias rungtynes šiame sezone ir pelnė 31 tašką bei atkovojo 22 kamuolius

• Jis pagerino puolime atkovotų kamuolių rekordą, sugriebęs 11 atšokusių kamuolių

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Kalėdinių rungtynių serija prasidėjo Niujorke, kur vietos „Knicks“ (17-16) po itin atkaklių rungtynių 98:105 (24:21, 24:29, 27:29, 23:26) nusileido Filadelfijos „76ers“ (15-18), nepaisant 31 tašką pelniusio ir sezono rungtynes sužaidusio Eneso Kanterio pasirodymo.

Foto galerija

„76ers“ bėgti pradėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai po spurto 7:0  ir T.J. McConnello dvitaškio susikrovė 9 taškų persvarą (86:79). Vis dėlto, Kanteri o ir Kristapo Porzingio vedami „Knicks“ išlygino rezultatą (89:89).

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms, svečiai vėl susikrovė apčiuopiamą 8 taškų persvarą (101:93) po to, kai Joelis Embiidas įsūdė tritaškį.

Svečiai galėjo grįžti į rungtynes ir sumažinti deficitą iki 4 taškų, tačiau Michaelas Beasley prametė abu baudų metimus, o kiek vėliau Benas Simmonsas greitos atakos metu galingu dėjimu įkrovė iš viršaus ir iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, „76ers“ turėjo tą patį 8 taškų pranašumą (103:95).

Pačioje rungtynių pabaigoje šeimininkai dar buvo sumažinę atsilikimą (98:103), tačiau rungtynių eigos pakeisti jiems nebepavyko ir pergalę šventė Filadelfijos ekipa.

Sezono pasirodymą ir vieną geriausių karjeroje apskritai surengė Enesas Kanteris, kuris per 36 minutes pelnė 31 tašką (12/21 dvitaškius), sugriebė 22 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir triskart prasižengė.

Jis taip pat pakartojo atkovotų kamuolių rekordą, o puolime atkovojęs 11 kamuolių po „76ers“ krepšiu pagerino asmeninį rekordą šioje srityje. Turkui iki rezultatyviausių karjeros rungtynių pritrūko 2 taškų.

„Knicks“: Enesas Kanteris 31 (12/21 dvit., 22 atk. kam.), Kristaps Porzingis 22 (6/19 metimų), Courtney Lee 20 (8/13 metimai).

„76ers“: Joelis Embiidas 25 (16 atk. kam.), JJ Redickas 24, T.J. McConnellas 15.