Fynikse – šeimininkų pergalė vos per 0,6 sekundės

2017-12-27 08:40
Nuotr.: AP – Scanpix

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Fynikso „Suns“ (13-23) komanda, kurios herojais tapo Dragano Benderio ir Tysono Chandlerio duetas.

Likus žaisti vos 0,6 sekundės, Benderis iš už šoninės linijos pakabino kamuolį ore po krepšiu buvusiam ekipos draugui, kuris jam pasiųstą kamuolį sugrudo į krepšį ir lėmė „Suns“ triumfą namuose 99:97 (29:19, 28:34, 19:23, 23:21) prieš Memfio „Grizzlies“ (10-24).

Benderiui tai buvo vienintelis rezultatyvus perdavimas rungtynėse, o Chandleriui – septintasis taškas.

32
20
33%
3/9
92%
11/12

„Benderiui pasakiau, jog jis turi mesti kamuolį į krepšį, o Tysonui tereikia tuo metu paliesti kamuolį arba lanką“, – po mačo sakė „Suns“ strategas Jay Triano.

„Mano darbas buvo kamuolį įmušti į vidų, – teigė Chandleris. – Jis galėjo liesti lanką prieš tai, tačiau aš jį sugavau virš krepšio ir nebuvo jokio taisyklių pažeidimo.“

Prieš lemiamą ataką panašiu stiliumi „Grizzlies“ išlygino rezultatą. „Suns“ pirmaujant 97:95, Jarrellas Martinas po netaiklaus komandos draugo metimo galingai sudrebino šeimininkų krepšį ir manė išplėšęs pratęsimą – 97:97.

Beveik trečdalį taškų nugalėtojams pelnė Devinas Bookeris, per 34 minutes surinkęs 32 taškus (6/12 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 11/12 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau mačo nebaigė dėl išnaudoto pražangų limito.

„Suns“: Devinas Bookeris 32 (9/21 metimai), T.J. Warrenas 17, Alexas Lenas 12.

„Grizzlies“: Tyreke'as Evansas 25, Marcas Gasolis 18, Andrew Harrisonas 12, Jamesas Ennisas 11, Jarellas Martinas 10.