Lukošius surinko galingą dvigubą dublį, o „Ežerūnas“ palaužė „Palangą“

2017-12-29 21:07
Nuotr.: Algimantas Čiža

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) dramatišką pergalę pasiekė Molėtų „Ežerūnas“ (10-13), kuris išvykoje 89:82 (18:15, 21:33, 23:17, 27:17) palaužė „Palangos“ (6-17) krepšininkus, kuriems tai buvo dešimtoji nesėkmė paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai dar atsilikinėjo 73:75, tačiau tuomet solo pasirodymą surengė Ignas Lukošius. Puolėjas pelnė 9 taškus paeiliui, o „Ežerūnas“ laimėjo atkarpą 9:3 ir išsiveržė į priekį 84:78.

Iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei dviems minutėms paskutinę vinį įkalė Laurynas Kirlys, kuris pataikė iš toli ir svečiams sukrovė 7 taškų pranašumą (87:80), kurio pakako iki rungtynių pabaigos.

26
34
13
1

Nugalėtojus į pergalę vedė minėtasis Lukošius, kuris per 32 minutes pelnė 26 taškus (12/26 dvitaškiai, 2/5 baudų metimai), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė vieną kamuolį ir surinko 34 naudingumo balus.

Šeimininkai šiose rungtynėse suklydo 18 kartų, kuomet „Ežerūno“ krepšininkai prarado 8 kamuolius. Svečiai taip pat atliko kur kas daugiau rezultatyvių perdavimų (27-12) bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (45-30).

„Palanga“: Mantvydas Staniulis 21, Darius Marcinkevičius 18, Ignas Daukšys 14.

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 26 (12/26 dvit., 13 atk. kam., 34 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 18, Jonas Zakas 13.