Dviženklę persvarą ketvirtajame kėlinyje išbarstę jaunieji žalgiriečiai atsilaikė prieš „Tauragę“

2017-12-29 21:10
Nuotr.: NKL/D.Lukšta

Kauno „Žalgiris-2“ (13-10) jaunieji krepšininkai buvo per plauką nuo itin skaudžių pamokų. Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) susitikime namuose žaidę Tomo Masiulio auklėtiniai 83:78 (21:19, 20:19, 22:14, 20:26) palaužė „Tauragės“ (10-13) pasipriešinimą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, šeimininkai užtikrintai pirmavo 73:63, tačiau tuomet krito į duobę. Svečiai laimėjo atkarpą 8:2 ir po Tado Sebežiovo taškų, kauniečiai pirmavo jau tik 4 taškais (71:75).

Kai iki susitikimo pabaigos buvo belikusios 10 sekundžių, tas pats T. Sebežiovas smeigė tritaškį ir „Tauragės“ deficitas jau siekė tik 3 taškus (78:81), tačiau Roko Jokubaičio ranka prie baudų metimo linijos nedrebėjo ir jis įtvirtino šeimininkų pergalę.

7
17
100%
5/5
10

Šiame susitikime nė viena iš komandų neblizgėjo metant tritaškius. Kauniečiai realizavo 24 proc. tolimų metimų (4/17), tuo metu tauragiškiai – 26 proc. (5/19).

Jaunieji žalgiriečiai pranoko savo varžovus kovoje dėl atšokusių kamuolių (41-32) bei geriau dalijosi kamuoliu (20-16).

„Žalgiris-2“: Marius Valinskas ir Lukas Uleckas po 15, Erikas Venskus 13, Martyas Sajus 11 (12 atk. kam.)

„Tauragė“: Rytis Pipiras 21, Paulius Morkeliūnas 19, Tadas Sebežiovas 15.