„Neptūno-Akvaservio“ pergalę vainikavo Vasyliaus ir Mikalausko karjeros rungtynės

2017-12-30 18:29
Nuotr.: M.Baranauskas

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pergalę prieš tiesioginius oponentus turnyrinėje lentelėje iškovojo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (15-9). Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 97:78 (25:19, 26:16, 30:20, 16:23) pranoko „Šilutės“ (17-7) ekipą, kuri 2017-uosius užbaigė dviem pralaimėjimais paeiliui.

Šeimininkai lemiamą spurtą surengė antrajame kėlinyje, kurio viduryje vedami Arūno Mikalausko laimėjo atkarpą 18:2 ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai susikrovė solidžią 16 taškų persvarą (51:35). „Šilutės“ ekipa per paskutinias penkias antrojo ketvirčio minutes sukrapštė viso labo 2 taškus.

Trečiąjį ketvirtį klaipėdiečiai pradėjo spurtu 16:7 ir galutinai nulėmė rungtynių baigtį (67:42).

14
35
12
2

Nugalėtojus į priekį vedė karjeros rungtynes NKL sužaidęs Valdas Vasylius. Puolėjas per 28 minutes pelnė 24 taškus (12/17 dvitaškių), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus ir surinko 29 naudingumo balus.

V. Vasyliaus pavyzdžiu pasekė ir Arūnas Mikalauskas, kuris per 26 minutes įmetė 14 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), sugriebė 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir pasirodymą baigė su 35 naudingumo balais.

„Neptūnas-Akvaservis“: Valdas Vasylius 24 (12/17 dvit., 8 atk. kam., 29 naud. bal.), Mindaugas Stašys ir Arūnas Mikalauskas (12 atk. kam., 35 naud. bal.) po 14.

„Šilutė“: Andrius Globys 21 (10 atk. kam.), Justas Nausėdas 17 (9 atk. kam.), Calebas Oetjenas 14.