„Alytus“ namie įveikė Marijampolės ekipą

2007-11-10 21:59

Antrą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Alytaus „Alytus“, savo aikštėje 96:81 (26:11, 23:25, 25:24, 22:19) įveikęs Marijampolės „Sūduvą-Arvi“.

Alytiškiai į priekį šovė jau mačo pradžioje, kai įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 16:4. Svečių negelbėjo nė Lino Šalkaus paprašyta minutės pertraukėlė – iki ketvirčio pabaigos likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė 16 taškų – 24:8.

Antrajame kėlinyje svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 10 taškų (35:25), tačiau per likusį rungtynių laiką jiems nepavyko labiau priartėti. Alytiškiai pirmavo 12-14 taškų persvara ir šventė įtikinamą pergalę.

„Alytus“: Nerijus Varnelis 18 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Rytis Adomavičius 16, Andrius Aleksandrovas ir Marius Pociukonis po 13, Marius Janišius ir Mindaugas Jaruševičius po 11, Saulius Kazevičius 10.

„Sūduva-Arvi“: Gytis Sirutavičius 19, Andrius Maneikis 18, Ridas Globys 10.