NKL savaitės MVP tapo savo geriausias sezono rungtynes sužaidęs Radzevičius

2018-01-09 13:54

Šakių „Vytis“ šį sezoną Mezon NKL pirmenybėse rieda kaip niekada užtikrintai, o vienas jo lyderių Gytis Radzevičius tapo naudingiausiuoju tryliktosios savaitės žaidėju.

Šeštadienį Radzevičius sužaidė geriausias sezono rungtynes, kuomet susitikime su Mažeikių „Ereliais“ per 28 minutes jis spėjo pelnyti 20 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud. met.), atkovoti 3 kamuolius, blokuoti tiek pat metimų ir surinkti 29 naudingumo balus.

Kiek trumpiau, tačiau vis tiek efektingai krašto puolėjas rungtyniavo ir susitikime su „Palanga“, kuomet per 23 minutes pelnė 18 taškų (6/10 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

GM: 26

Šį mačą „Vytis“ laimėjo 101:74, o „Ereliai“ sutriuškinti buvo 102:62.

Radzevičius tapo jau antruoju Šakių ekipos žaidėju, kuris atsiims savaitės MVP prizą. Pirmuoju Šakiuose šį sezoną tokiu tapo centras Edvinas Jezukevičius.

Tinklalapis „nklyga.lt“ apžvelgia ir kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į simbolinį savaitės geriausiųjų penketuką.

Martynas Zigmantavičius, „Sūduva-Mantinga“ (12,5 tšk., 2,5 atk. kam., 7 rez. perd., 21,5 naud. bal.)

Banguotai karjeros etapą Marijampolėje pradėjęs atakų organizatorius šeštadienį sužaidė labai solidžias rungtynes. Zigmantavičius susitikime su savo buvusia komanda, Kauno KTU, per 17 minučių spėjo pelnyti 12 taškų (3/3 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud. met.), atkovoti 3 kamuolius, atlikti 9 rezultatyvius perdavimus, o jo pasirodymą vainikavo 30 naudingumo balų. Rungtynes suvalkiečiai laimėjo be didesnio vargo – 90:75.

Justas Nausėdas, „Šilutė“ (14 tšk., 7,5 atk. kam., 3 rez. perd., 24,6 naud. bal.)

Karjeros sezoną žaidžiantis „Šilutės“ lengvasis krašto puolėjas ketvirtadienį sužaidė geriausias rungtynes per visą savo karjerą Mezon NKL pirmenybėse. Mače su „Telšiais“ jis per 34 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus. Nausėdo vedami pamario krepšininkai žemaičius nugalėjo 80:71.

Ignas Lukošius, „Ežerūnas“ (17 tšk., 8 atk. kam., 23,5 naud. bal.)

Tokio galingo sezono Molėtų komandos centras taip pat dar neturėjo. Molėtų komandos debiutantas kone nuolat prasibrauna į savaitės geriausiųjų penketukus, o šįkart jis padarė tą patį. Puikiai aukštaūgis sužaidė ketvirtadienio rungtynėse su „Jonavos“ komanda, kai per 34 minutes pelnė 22 taškus (10/12 dvit., 2/6 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 6 metimus.

Toks nupūstų metimų skaičius yra antras geriausias šį sezoną. Beje, sezono rekordą, 7 blokus, pasiekė tas pats Lukošius. Trečias geriausias pasiekimas, 5 blokai, taip pat priklauso šiam kėdainiečiui.

Martynas Pacevičius, „Jonava“ (17 tšk., 13 atk. kam., 23,5 naud. bal.)

Geriausią karjeros mačą sužaidė ir šis šįmet stebinantis „Jonavos“ komandos centras. Rungtynėse su „Šilute“ jis pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 8/11 baud. met.), atkovojo 18 kamuolių ir surinko 37 naudingumo balus. 18 sučiuptų kamuolių yra pakartotas šio sezono rekordas. Jo vedama „Jonava“ šilutiškius nubloškė 91:75.

Pacevičius Mezon NKL pirmenybėse rungtyniauja jau trečius metus, tačiau šis sezonas jo karjeros kreivėje yra tarsi tikras sprogimas. Šįmet jis per rungtynes renka po 12,3 taško ir 15,1 naudingumo balo, kai praėjusį sezoną Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gretose jis tebuvo statistas – vidutiniškai rinkti po 2,7 taško ir 3,9 naudingumo balo vidurkiai.