Gynybą pamiršusi „Juventus“ Čempionų lygoje gavo penktąją pamoką iš eilės

2018-01-09 20:31
Nuotr.: FIBA.com
  • „Juventus“ svečiuose „Hapoel“ komandai nusileido 91:106
  • Uteniškiai prarado visus šansus keliauti į kitą Čempionų lygos etapą

Utenos „Juventus“ (2-10) ekipa FIBA Čempionų lygoje patyrė penktąją nesėkmę iš eilės. Žydrūno Urbono auklėtiniai Izraelyje 91:106 (25:23, 20:27, 16:25, 30:31) nusileido Holono „Hapoel“ (3-7) komandai.

Po šio pralaimėjimo „Juventus“ nebeturi šansų žengti į kitą Čempionų lygos etapą. „Juvė“ A grupėje liko viena iš dviejų ekipų, kurios turi viso labo dvi pergales. Kita tokia ekipa – Krasnojarsko „Jenisej“.

Nepaisant to, kad „Juventus“ komandai šiame susitikime nesisekė apsiginti nuo varžovų atakų, tačiau du kėlinius Urbono kariauna rungtynėse dar laikėsi. Visgi uteniškių statytas žaidimas byrėti pradėjo trečiajame kėlinyje, kai įsisiūbavusi „Hapoel“ pelnė septynis taškus be jokio atsako ir susikrovė dviženklę persvarą (59:48).

19
20
9
2

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo kertinis rungtynių momentas, kadangi po kurio laiko „Juventus“ didesnės intrigos šiame mače nebesugrąžino ir patyrė nesėkmę.

„Juventus“ komandos negelbėjo net ir geriausias sezono rungtynes sužaidęs Simas Buterlevičius. Komandos puolėjas per 37 minutes pelnė 25 taškus (2/3 dvit., 5/6 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

„Juventus“ krepšininkai puikiai atakavo iš toli, pataikę 17 tolimų metimų iš 30. Tuo metu šeimininkai pataikė 12 tritaškių.

„Hapoel“: Joe Alexanderis 19, Terrellas Thomasas 16, Glenas Rice'as 11, Tamiras Blattas 11 (7 rez. perd.).

„Juventus“: Simas Buterlevičius 25 (10 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 18, Anthony Irelandas 14, Mindaugas Kupšas 12.