Rekordiniu tempu taškus rinkęs Donatas Motiejūnas sustojo antroje mačo pusėje

2018-01-11 15:36
Nuotr.: CBA
Nuotr. CBA

Puikiai rungtynes pradėjęs Donatas Motiejūnas iki ilgosios pertraukos surinko 20 taškų, tačiau antroje susitikimo dalyje lietuvis savojo žaidimo nebeatrado.

Kaunietis vėliau įmetė dar keturis taškus, o jo atstovaujama Šandongo „Golden Stars“ (19-7) savo aikštėje 103:98 (24:23, 27:23, 35:26, 17:26) įveikė Liaoningo „Flying Leopards“ (19-7) ir pasiekė penktąją pergalę per pastarąsias šešerias rungtynes.

Motiejūnas per pirmuosius du kėlinius pataikė 4/7 dvitaškių, 3/4 tritaškių ir 3/3 baudų, o per trečią ir ketvirtą kėlinius realizavo tik 1/2 dvitaškių ir 2/3 baudų.

Jis taip pat dar atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė bei 2 kartus suklydo.

Šio sezono D-Mo rezultatyvumo rekordas – 33 taškai.

„Golden Stars“: Ty Lawsonas 29 (8 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 24 (13 atk. kam.), Dingas Yanyuhangas 23, Tao Hanlinas 17 (8 atk. kam.).

„Flying Leopards“: Hangas Dejunas 32 (14/14 dvitaškiai, 12 atk. kam.), Brandonas Bassas 18 (8 atk. kam.), Guo Ailunas 15, Liu Zhixuanas ir Lesteris Hudsonas – po 12.