Serbijos žvaigždžių akistatoje – Bogdanovičiaus rezultatyvumo rekordas

Nuotr.:
  • „Clippers“ „Kings“ komandą nugalėjo 121:115
  • Bogdanovičius sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes – 22 taškai
  • Teodosičius buvo arti dvigubo dublio – 10 taškų ir 9 rezultatyvūs perdavimai

Bogdanas Bogdanovičius sužaidė rezultatyviausias savo NBA karjeros rungtynes, tačiau jo ir tėvynainio Milošo Teodosičiaus akistatoje pergale džiaugėsi pastarasis.

18
23
12
100%
6/6

„Kings“ namie 115:121 (21:29, 39:43, 29:28, 26:21) pripažino Los Andželo „Clippers“ pranašumą.

Rekordiniame savo susitikime Bogdanovičius per 31 minutę pelnė 22 taškus (3/5 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Neblogai sekėsi ir kitoje barikadų pusėje rungtyniavusiam Teodosičiui, kuris per 26 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit.), atkovojo kamuolį ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau šeštoji „Kings“ nesėkmė per pastaruosius septynis susitikimus. Rytoj šios komandos susitiks jau Los Andželo ekipos teritorijoje.

„Kings“: Bogdanas Bogdanovičius 22, George'as Hillas 21, Zachas Randolphas 16, Kosta Koufos (14 atk. kam.) ir Buddy Hieldas po 14, Willie Cauley-Steinas 12.

„Clippers“: Lou Williamsas 30, Montrezlas Harrellas 25, Blake'as Griffinas 18 (12 atk. kam.), Wesley Johnsonas 13, Milošas Teodosičius 10 (9 rez. perd.).