„Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ dublerių akistatoje – pergalę lėmęs Jokubaičio benefisas

• Mačo pabaigoje persistengęs Dovydas Giedraitis užsidirbo nesportinę pražangą

Iki pat ketvirtojo kėlinio nė taško nepelnęs Rokas Jokubaitis suspindėjo reikiamiausiu metu. Gynėjas surinko 12 taškų, įskaitant ir rezultatą Kauno „Žalgirio“ (16-11) dublerių naudai persvėrusį dvitaškį, o Tomo Masiulio auklėtiniai su juo priešakyje savo aikštėje 88:84 (19:26, 21:15, 20:24, 28:19) trečiąsyk šiame Mezon-NKL sezone įveikė Vilniaus „Perlo“ (10-17) krepšininkus.

25
36
7
73%
11/15

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės, Deividas Sirvydis iš pradžių pataikė iš toli, o paskui pridėjo dvitaškį, taip bandydamas truktelti „Perlą“ į priekį – 82:80.

Visgi to padaryti neleido „Žalgirio-2“ talentas Jokubaitis, savo priešininkui atsakęs tuo pačiu ir lyginęs rezultatą – 82:82.

Nuo to momento abi komandos apie dvi minutes nepelnė nė taško, o šią tylą nutraukė tas pats Jokubaitis, likus žaisti pusę minutės pataikęs iš vidutinio nuotolio ir išvedęs šeimininkus į priekį – 84:82.

Vėliau „Perlas“ surengė dvi nesėkmingas atakas, o prie baudų metimų linijos neklydęs Jokubaitis padvigubino Masiulio kariaunos pranašumą – 86:82.

Po minutes pertraukėlės Karolis Giedraitis prasiveržimą užbaigė dviem taškais – 84:86, bet persistengė kitoje atakoje besigindamas prieš Gytį Masiulį. „Perlo“ atstovas užsikabino pastarajam už rankų, o teisėjai tokį taisyklių pažeidimą prilygino nesportinei pražangai.

Masiulis ir Jokubaitis pridėjo dar po vieną taiklią baudą ir finalinė sirena skelbė jaunųjų žalgiriečių pergalę – 88:84.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 25, Grantas Vasiliauskas 13, Rokas Jokubaitis 12 (5 kld.).

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius 18, Deividas Sirvydis 16, Domantas Pipiras 12 (9 atk. kam.), Karolis Giedraitis 11.