Naujienos

Fernandezo rezultatyviausios sezono rungtynės paženklintos lengva „Real“ pergale prieš „Chimki“

2018-01-12 20:42

Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta
  • „Real“ išvykoje 95:78 užtikrintai įveikė „Chimki“

• Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Rudy Fernandezas pelnė 16 taškų

• Ispanas taip pat realizavo 5 tritaškius iš 6 bandymų

Rudy Fernandezas sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną, o Madrido „Real“ (11-6) Eurolygoje pasiekė jau šeštąją pergalę iš eilės po to, kai išvykoje 95:78 (26:17, 25:14, 16:18, 28:29) sutriuškino Maskvos srities „Chimki“ (9-8) krepšininkus.

11
22
8
60%
3/5

Svečiai jau pačioje rungtynių pradžioje perėmė iniciatyvą į savo rankas, o laimėta atkarpa 9:2 ketvirčio pabaigoje „Karališkajam“ klubui leido įgyti dviženklę persvarą (26:15).

Intriga rugtynėse buvo palaidota antrajame kėlinyje. „Real“ surengė galingą 16:0 spurtą ir nuo „Chimki“ nutolo 21 taško persvara (43:22).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugebėjo išlyginti rungtynių eigą, tačiau priartėti prie „Real“ jiems taip ir nepavyko.

Nugalėtojus šiose rungtynėse į priekį vedė rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Rudy Fernandezas. Ispanas per 15 minučių įmetė 16 taškų (5/6 tritaškiai, 1/1 baudų metimas), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Tuo metu Jonas Mačiulis per 13 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškis), atkovojo vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo bloką, užsidirbo dvi asmenines pražangas ir susitikimą baigė su -2 naudingumo balais.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23 (9/22 metimai, 5 kld.), Tyleris Honeycuttas 17 (4/5 trit.), Anthony Gillas 9.

„Real“: Rudy Fernandezas 16 (5/6 trit.), Walteris Tavaresas (4/4 dvit., 8 atk. kam., 22 naud. bal.), ir Fabienas Causeuras po 11, Luka Dončičius ir Jaycee Carrolas po 10.