Be klaidų atakavęs Dragičius nukalė „Anadolu Efes“ pergalę

2018-01-12 21:35
  • „Anadolu Efes“ namuose 104:95 pranoko „Crvena Zvezda“

• Karjeros rungtynes sužaidė Zoranas Dragičius, pelnęs 24 taškus, surinkęs 34 naudingumo balus ir neprametęs nė vieno metimo

• Stambulo ekipai tai buvo rezultatyviausias sezono mačas

Zoranas Dragičiui ir Stambulo „Anadolu Efes“ (5-12) klubui tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės Eurolygoje, o namuose žaidusi Turkijos ekipa 104:95 (22:21, 28:25, 27:25, 27:24) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-10) krepšininkų pasipriešinimą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečių deficitas tesiekė 5 taškus (81:86), tačiau tuomet tritaškį smeigė Errickas McCollumas, du baudų metimus pridėjo Brockas Motumas ir Stambulo klubas susikrovė 9 taškų pranašumą (90:81).

Mathias Lessortas atsakė taikliu dvitaškiu, tačiau iš karto po to sekė dar vienas šeimininkų spurtas. „Anadolu Efes“ laimėjo atkarpą 7:3 ir rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms, pirmavo 13 taškų persvara (97:84).

24
34
100%
3/3
100%
7/7

„Crvena Zvezda“ dar buvo sumažinusi atsilikimą iki 7 taškų (90:97), tačiau rimčiau užsikabinti nebesugebėjo.

Turkijos ekipos gretose karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidė Zoranas Dragičius. Slovėnas pelnė 24 taškus (4/4 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 7/7 baudų metimai) ir nė karto neprametė, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Geras rungtynes sužaidė ir buvęs žalgirietis Brockas Motumas. Australas per 23 minutes įmetė 12 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Zoranas Dragičius 24 (4/4 dvit., 3/3 trit., 7/7 baud. met., 34 naud. bal.), Errickas McCollumas 20 (5/7 dvit.), Bryantas Dunstonas 13, Brockas Motumas ir Toney Douglasas po 12, Krunoslavas Simonas 11, Derrickas Brownas 10.

„Crvena Zvezda“: Milko Bjelica 15, Tayloras Rochestie 14, Nikola Jovanovičius 13.