Dvigubą dublį fiksavęs Sabonis prisidėjo prie puikios pergalės prieš „Cavs“

• „Pacers“ panaikino 22 taškų deficitą ir 97:95 įveikė „Cavaliers“
  • Sabonis pelnė 12 taškų ir sugriebė 15 kamuolių
  • Lietuvis vienoje atakoje gudriai apgavo LeBroną Jamesą
  • Domantas antrose rungtynėse paeiliui žaidė startiniame penkete

Domantas Sabonis karaliavo po krepšiu ir surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (22-20) panaikino 22 taškų deficitą ir namuose 97:95 (12:34, 32:24, 32:16, 21:21) palaužė LeBrono Jameso vedamą Klivlando „Cavaliers“ (26-16).

Foto galerija

Antrąsias rungtynes paeiliui starto penkete pradėjęs Sabonis per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/11 dvit., 4/4 baudos), sugriebė 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, dukart suklydo ir keturis sykius prasižengė.

Trečiajame ketvirtyje Sabonis apsisuko po krepšiu ir už nugaros paliko LeBroną, o tuomet lengvai pelnė taškus iš po krepšio.

Domantas buvo per žingsnį nuo savo atkovotų kamuolių rekordo. Jis daugiausiai NBA pirmenybėse yra sugriebęs 16 kamuolių.

Klivlando komanda jau pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo rekordinę 22 taškų persvarą, tačiau „Pacers“ lengvai pasiduoti neketino. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 14 taškų, o trečiojo ketvirčio pabaigoje „Cavs“ pranašumas dar siekė 12 taškų. Visgi tuomet „Pacers“ spurtavo 14:2 ir išlygino rezultatą.

Lemiamo ketvirčio metu dažniau priekyje buvo NBA vicečempionai, tačiau likus dviem minutėms Victoras Oladipo smeigė tritaškį ir išvedė šeimininkus į priekį (96:95). Beveik dvi minutės ekipos nepelnė taškų, o likus 1 sekundei „Cavs“ žaidėjai buvo priverti prasižengti.

Darrenas Collisonas pataikė vieną baudą, o lemiamas LeBrono tritaškis skriejo pro šalį bei pergalę šventė „Pacers“.

Tai buvo trečioji „Cavaliers“ nesėkmė iš eilės, o „Pacers“ iškovojo trečiąją pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes.

Klivlando komanda šiame susitikime vertėsi be keturių savo gynėjų: Isaiah Thomaso, Dwyane’o Wade’o, Derricko Rose’o ir Imano Shumperto. Thomasui ir Wade’ui buvo skirta poilsio, o kiti du žaidėjai sveiksta po traumų.