• „Warriors“ svečiuose 108:94 susitvarkė su „Bucks“
  • Lemiamą ketvirtį NBA čempionai laimėjo 28:12
  • Durantas ir Greenas kartu pelnė 47 taškus
  • „Warriors“ vertėsi be Stepheno Curry

Stephenas Curry nerungtyniavo, Klay Thompsonas neparodė geriausio savo žaidimo, tačiau tai „Golden State Warriors“ (34-9) komandai nesutrukdė – ji varžovų aikštėje 108:94 (36:27, 27:22, 17:33, 28:12) susitvarkė su Milvokio „Bucks“ (22-19) krepšininkais.

21
27
7
10

Gynėjus pavadovavo solidžiai atrodę puolėjai Kevinas Durantas ir Draymondas Greenas. Durantas pelnė 26 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Greenas surinko 21 tašką, 10 kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Curry negalėjo padėti „Warriors“ komandai dėl dešinės kojos čiurnos traumos, o vidutiniškai po 20,4 taško pelnantis Thompsonas šįkart per 35 minutes surinko 12 taškų (4/11 metimai).

Po trijų kėlinių „Bucks“ buvo priekyje dviem taškais (82:80), tačiau paskutinio ketvirčio metu įmetė vos 5 metimus iš 20 ir sukrapštė 12 taškų. 28 taškais atsakiusi „Warriors“ šventė pergalę 14 taškų persvara.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 23 (10/16 dvit., 7 atk. kam.), Ericas Bledsoe 21 (8/16 metimai), Malcolmas Brogdonas 17, Tony Snellas 11 (3/5 trit.), Khrisas Middletonas 8 (2/12 metimai).

„Warriors“: Kevinas Durantas 26 (10/14 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Draymondas Greenas 21 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 12 (5 atk. kam.).