„Maccabi“ Pirėjuje patyrė didžiausią sezono nesėkmę

2018-01-17 00:36
Nuotr.: Facebook.com

Pirėjo „Olympiacos“ (13-5) krepšininkai sužaidė ypač galingas rungtynes. Graikijos vicečempionai namuose nepaliko jokių šansų Tel Avivo „Maccabi“ (9-9) ir oponentus sutriuškino rezultatu 94:64 (24:16, 29:24, 17:11, 24:13).

Šeimininkai nuo varžovų atsiplėšė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 24:16. Vėliau atstumas tarp komandų tik didėjo. Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas tapo nepadorus – 90:56.

Rankas anksčiau laiko nuleidę svečiai buvo priversti pripažinti triuškinantį varžovų pranašumą ir patyrė kol kas didžiausią šio sezono pralaimėjimą.

12
21
7
86%
6/7

Graikijos komanda dominavo visose statistinėse kategorijose, tačiau ryškiausias pranašumas – rezultatyvus perdavimai, kurių nugalėtojai atliko 26, svečiai iš Izraelio vos 11.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Vassilis Spanoulis, pelnęs 13 taškų, tačiau naudingiausias komandoje buvo Nikola Milutinovas – 12 taškų ir 21 naudingumo balas.

Tuo metu Jamelis Mcleanas vos per 5 aikštėje praleistas minutes sugebėjo į savo sąskaitą įsirašyti dvylika taškų.

Svečių komandoje Pierre’as Jacksonas pelnė 13 taškų, tačiau pataikė vos du dvitaškius iš aštuonių bandymų.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 13, Nikola Milutinovas ir Jamelis Mcleanas po 12, Ioannis Papapetrou 11.

„Maccabi“: Pierre’as Jacksonas 13, Alexas Tyusas 10, Deshaunas Thomasas 9 (6 atk. kam.), DeAndre Kane’as (6 atk. kam.) ir Norrisas Cole’as po 7.