Monstriškas Daviso pasirodymas nutraukė „Celtics“ pergalių seriją

• „Pelicans“ išvykoje per pratęsimą 116:113 įveikė „Celtics“
  • Anthony Davisas pelnė 45 taškus bei atkovojo 16 kamuolių

• Tai jau antrosios rungtynės paeiliui, kuomet Davisas pasiekė 45 taškų ribą
  • Nutrūko 7 iš eilės „Celtics“ pergalių serija

Užvakar į Niujorko „Knicks“ krepšį įmetęs 48 taškus, šiąnakt Anthony Davisas varžovams atseikėjo 45, o aukštaūgio vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (23-20) išvykoje per pratęsimą 116:113 (32:25, 26:23, 29:32, 17:14, 12:9) palaužė Bostono „Celtics“ (34-11) krepšininkus. Tai buvo pirmoji „Celtics“ nesėkmė po 7 iš eilės pergalių serijos.

Davisas ant parketo praleido 45 minutes, pelnė 45 taškus (16/31 dvit., 0/3 trit., 13/15 baud.), atkovojo 16 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus. Puolėjui būnant aikštelėje „Pelicans“ įmetė 11 taškų daugiau nei varžovai, o tai yra geriausias rezultatas šiame mače.

„Tai puiki pergalė mums. Varžovai davė tikrą išbandymą“, – po pergalės sakė Davisas.

45
43
16
87%
13/15

„Celtics“ į priekį vedė Kyrie Irvingas, pelnęs 27 taškus, iš kurių 24 – antroje susitikimo pusėje. Gynėjo vedami šeimininkai antroje mačo dalyje sugebėjo panaikinti 12 taškų deficitą.

Nesulaikiusi Daviso ir DeMarcuso Cousinso, „Celtics“ nutarė varžovus atakuoti iš toli. Brado Stevenso kariauna nuo trijų taškų zonos atakavo net 50 kartų bei pasiekė klubo rekordą šį sezoną. Visgi atėjus pratęsimui tritaškiai naudos daug nedavė – jo metu pataikytas vos 1 metimas iš 4.

Vienintelį „Celtics“ tritaškį per pratęsimą įsūdė Alas Horfordas, kuris suteikė ekipai minimalų pranašumą (107:106). Bostono komandos krepšininkai persvarą padidino iki 3 taškų (113:110), tačiau tuomet Cousinsas atsakė dvitaškiu, o Jrue Holiday pridėjo dar du taiklius metimus, į kuriuos varžovai nerado atsakymų.

Tai trečioji „Pelicans“ pergalė iš eilės. Kitas rungtynes Naujojo Orleano ekipa žais ketvirtadienį prieš Atlantos „Hawks“.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 27, Jaylenas Brownas ir Marcusas Smartas po 16, Alas Horfordas 14 (4/5 trit.).

„Pelicans“: Anthony Davisas 45 (16 atk. kam.), Jrue Holiday 23, DeMarcusas Cousinsas 19 (15 atk. kam., 7 kld.), Ianas Clarkas 15.