Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Timberwolves“ svečiuose 126:118 įveikė „Clippers“
  • Nugalėtojams Wigginsas ir Teague'as surinko 70 taškų
  • Likus 7 sekundėms buvo išvaryti Docas Riversas ir jo asistentas

Andrew Wigginsas pelnė 40 taškų ir užfiksavo asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą, o jo traukiama Minesotos „Timberwolves“ svečiuose 126:118 (30:26, 31:31, 31:33, 34:28) patiesė be dviejų trenerių likusią Los Andželo „Clippers“ (23-23).

Likus keturioms minutėms Milošas Teodosičius smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (111:111), tačiau mačo pabaigą geriau sužaidė „Timberwolves“. Wigginsas įmetė dvitaškį, Nemanja Bjelica pridėjo tritaškį, Jeffas Teague’as surinko 5 taškus paeiliui ir likus minutei Minesotos komanda buvo priekyje 121:114.

Netrukus, likus 7 sekundėms iki rungtynių pabaigos, teisėjai iš rungtynių išvarė „Clippers“ trenerį Docą Riversą ir jo asistentą Mike’ą Woodsoną. Paskutines 7 sekundes „Clippers“ ekipai vadovavo Samas Cassellas.

30
28
6
94%
16/17

Los Andželo ekipoje trigubą dublį surinko Blake’as Griffinas, kuris pelnė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir su 12 rezultatyvių perdavimų užfiksavo karjeros rekordą.

Minesotos komandoje siautėjo 40 taškų (13/21 dvit., 3/7 trit., 5/8 baudos) sumetęs Wigginsas ir 30 taškų (7/13 dvit., 16/17 baudos) pelnęs Jeffas Teague’as, o po krepšiu darbavosi 17 kamuolių atkovojęs Karlas-Anthony Townsas.

Rungtynes praleido trys svarbūs „Clippers“ nariai: DeAndre Jordanas, Austinas Riversas ir Danilo Gallinari. „Timberwolves“ gretose nežaidė Jimmy Butleris.

„Clippers“: Blake’as Griffinas 32 (11/14 dvit., 12 atk. kam., 12 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 23 (8/12 dvit.), Lou Williamsas 20 (7 rez. perd.), Milošas Teodosičius 15 (6 rez. perd.).

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 40 (13/21 dvit.), Jeffas Teague’as 30 (16/17 baudos, 6 rez. perd.), Nemanja Bjelica 18 (9 atk. kam.), Tajus Gibsonas 14.