„Žalgirio“ žaidėjų įvertinimai: puikus Daviesas ir agresijos pristigęs Ulanovas

Rytis Vyšniauskas
„BasketNews.lt“
2018-02-10 10:10

Kauno „Žalgiriui“ antrą kartą šį sezoną nepavyko įveikti Maskvos srities „Chimki“ komandos. Pirmajame rate pralaimėję 77:85, antrajame žalgiriečiai nusileido labai panašiu rezultatu, 74:84.

„Žalgiriui“ koją pakišo sustabdytas gynėjų žaidimas. Kevinas Pangosas, Artūras Milaknis, Paulius Valinskas ir Vasilije Micičius kartu pataikė vos 5 metimus iš 21.

Kauniečiams trūko ir peršalusio Antano Kavaliausko, kurio vietą bandė užimti Martynas Sajus.

Foto galerija

Pateikiame krepšinio komentatoriaus Ryčio Vyšniausio įvertinimus „Žalgirio“ žaidėjams.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

8

21 MIN |15 PTS |5 RBS  | 3 AST

Rungtynių pirmoje dalyje Brandonas Daviesas neatrodė labai užtikrintai ir net nežaidė daug minučių. Ilgą laiką blankiai atrodęs amerikietis tikrą šou kūrė antroje rungtynių dalyje. Padalinęs juvelyrinių perdavimų Pauliui Jankūnui, Daviesas ketvirtajame kėlinyje vienas prieš vieną daužė į šipulius Marko Todorovičiaus gynybą.

Kevinas Pangosas

6

30 MIN |13 PTS |6 RBS |2 AST |3/12 FG

Kevinas Pangosas labai greitai surinko 12 taškų, tačiau vėliau varžovai jam užmovė apynasrį. Su Pangosu gynyboje dirbo geri gynėjai Stefanas Markovičius ir Charlesas Jenkinsas, o po kiekvienos užtvaros varžovai keisdavosi ir palikdavo prie kanadiečio atletišką aukštaūgį. Galbūt praradęs ritmą įžaidėjas nepataikė ir sau įprastų metimų ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Axelis Toupane'as

8

31 MIN |13 PTS |1 RBS |4/7 FG

Axelis Toupane'as dar kartą pademonstravo užtikrintą žaidimą puolime. Prancūzas aikštelėje praleido daugiau laiko nei įprastai ir dėl gynybos. Didžiąją dalį laiko Toupane'as pakankamai solidžiai stabdė superžvaigždę Aleksejų Švedą.

Paulius Jankūnas

7

18 MIN |11 PTS |4 RBS

Pauliaus Jankūno laiką trumpino pražangos. Nors komandos kapitono pasirodymas puolime buvo efektyvus, dėl susirinktų pražangų labai nukentėjo jo minutės aikštelėje.

Artūras Milaknis

2

17 MIN |0 PTS |0/5 FG

Po eilės labai gerų rungtynių juoda diena atėjo ir snaiperiui Artūrui Milakniui. Varžovai neleido jam mėgautis laisve, o pasitaikius retoms galimybėms atakuoti žalgirietis viską metė pro šalį.

Vasilije Micičius

2

15 MIN |2 PTS |1 AST | 0/4 FG | -3 EFF

Tik keli taškai, 1 rezultatyvus perdavimas ir neigiamas naudingumas. Vasilije Micičius taip pat išgyveno prastas rungtynes. Kadangi Pangosas buvo pristabdytas, ryškesnio serbo žaidimo labai trūko.

Aaronas White'as

7

23 MIN |7 PTS |6 RBS |2 ST

Kaip visada, Aaronas White'as kovojo aikštelėje, gerai judėjo gynyboje ir laukė savo galimybių puolime. Amerikiečio statistika nėra įspūdinga, bet jis labai priklausomas nuo įžaidėjų sukuriamų situacijų, o jų šįkart daug nebuvo.

Martynas Sajus

4

14 MIN |2 PTS |1 RBS |2 AST

Starto penkete Martynas Sajus atrodė visai neblogai. Jis užbaigė vieną pikenrolą, ne kartą laiku padėjo gynyboje. Vėliau Sajaus įėjimai į aikštelę nebebuvo labai užtikrinti. Vidurio puolėjas bandė kompensuoti Antano Kavaliausko netektį, tačiau iki galo spragos neužkimšo. Žalgiriečiams tikrai trūko Kavaliausko.

Paulius Valinskas

5

7 MIN |5 PTS |2/2 FG

Kaip ir Sajus, Valinskas gerai išnaudojo savo pirmąjį įėjimą į aikštę. Šarūnas Jasikevičius antrajame kėlinyje leido gynėjui sužaisti ilgą atkarpą, nes kinkos nedrebėjo. Valinskas pataikė tritaškį, prasiveržė pro Aleksejų Švedą ir buvo naudingas. Vis tik, antroje rungtynių dalyje papildomų minučių jam tai neatnešė.

Edgaras Ulanovas

5

23 MIN |6 PTS |3 RBS

Tik triskart į krepšį metęs Edgaras Ulanovas atrodė šiek tiek pasyvokas. Manau, kad puolėjo agresijos pritrūko ir Ulanovas galėjo atnešti daugiau naudos Lietuvos čempionams.