Lietuvos moterų rinktinė 58 taškų skirtumu nušlavė Albaniją

2018-02-10 21:40
Nuotr.: musukrepsinis.lt

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė tęsia kovas FIBA 2019 Europos moterų krepšinio čempionato atrankoje. Antrame atrankos lange Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė abejas rungtynes žais išvykoje su Albanijos ir Vengrijos rinktinėmis.

Šeštadienio vakarą lietuvaitės susitiko su Albanijos rinktine, kurią sutriuškino 119:61 (31:21; 31:14; 30:22; 27:4) iškovojo pirmąją pergalę FIBA 2019 Europos moterų krepšinio čempionato atrankoje.

Nors lietuvės pirmosios pelnė taškus šiose rungtynėse, tačiau Albanijos moterų rinktinė ilgai nelaukė ir pusę pirmojo ketvirčio pirmavo. Kamilės Nacickaitės ir Giedrės Labuckienės pastangomis Lietuvos moterų rinktinė susigrąžino pranašumą. Santa Okockytė skambant pirmojo kėlinio sirenai pataikė iš vidurio, didindama pranašumą iki 31:21. Iki didžiosios pertraukos lietuvaitės jau buvo pelniusios 62 taškus, kai tuo tarpu varžovėms leido įmesti tik 35. Rezultatas po dviejų kėlinių 62:35.

24
36
100%
6/6
11

Antroje rungtynių pusėje Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė nemažino žaidimo tempo, o ketvirtajame kėlinyje varžovėms leido įmesti vos 4 taškus laimėdamos kėlinį 27:4.

Lietuvos moterų rinktinė: Gintarė Petronytė 24 (11 at. kam.), Kamilė Nacickaitė 20 (6/7 dvit.), Giedrė. Labuckienė ir Monika Grigalauskytė po 17.

Albanijos moterų rinktinė: E. Zykaj 19, E. Bujari 13.