2018-02-13 05:30 / Oracle Arena, Ouklendas (19 596 vietos)
Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • „Warriors“ namie 129:83 nepasigailėjo „Suns“ komandos
  • Tai jau ketvirtasis kartas šį sezoną, kai „Suns“ pralaimi 40 ar didesniu skirtumu. Jokia kita NBA ekipa šįmet nepatyrė tiek tokių didelių nesėkmių

„Golden State Warriors“ (44-13) jau antrajame kėlinyje išsprendė visus reikalus kovoje su Fynikso „Suns“ (18-40), ir NBA čempionai iškovojo triuškinančią pergalę.

19
26
80%
4/5
10

Steve'o Kerro auklėtiniai namų arenoje Arizonos klubą pervažiavo 129:83 (25:24, 37:21, 37:26, 30:12).

Antrasis ketvirtis prasidėjo „Warriors“ vyrukams turint tik minimalų pranašumą (25:24), tačiau netrukus šeimininkai atitrūko – 9:2 Oklando ekipos spurtas ir NBA čempionai jau turėjo dviženklį pranašumą (46:36).

Vėliau „Warriors“ ekipai viskas klostėsi lengvai, o ketvirtį penkiais taškais iš eilės baigęs Stephenas Curry padidino šeimininkų atotrūkį iki septyniolikos (62:45).

Visa intriga galutinai išgaravo trečiajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė dar didesnis atstumas (99:71). Tai jau devintasis kartas šį sezoną, kuomet „Suns“ po trijų kėlinių atsiliko didesniu nei 25 taškų skirtumu. Jokia kita NBA komanda po trijų ketvirčių tokiu skirtumu šį sezoną neatsiliko daugiau nei 5 kartus.

Maža to, tai jau ketvirtasis kartas šį sezoną, kuomet „Suns“ pralaimi didesniu nei 40 taškų skirtumu. Palyginimui, tiek pat pralaimėjimų tokiu didžiuliu skirtumu kartu sudėjus turi visos likusios NBA komandos.

Prieš šį sezoną 4 kartus 40 taškų skirtumu „Suns“ buvo pralaimėjusi per visą klubo gyvavimo laikotarpį kartu sudėjus.

Kol „Suns“ krepšininkai kentė agoniją, „Warriors“ stovykloje dėjosi linksmi dalykai. NBA čempionų vairininkas Kerras dar susitikimo eigoje vienos iš minutės pertraukėlių metu atidavė savo derinių lentą Andre Iguodalai ir leido auklėtiniams treniruoti save patiems. Po kurio laiko komandos draugams derinius dėstė ir šįkart nežaidęs Draymondas Greenas.

„Warriors“: Stephenas Curry 22, Omri Casspi 19 (10 atk. kam.), Kevinas Durantas 17, Klay Thompsonas ir Nickas Youngas po 16,

„Suns“: Elfridas Paytonas 29, T.J. Warrenas 14, Joshas Jacksonas, Tysonas Chandleris ir Alexas Lenas po 8.