Butautas apie galimą pusfinalį su „Žalgiriu“: „Kartais sėkmė nusišypso silpnesniems“

2018-02-13 22:47

Rungtynės
2018-02-13 20:10 / Cido arena (5500 vietų), Parko g. 12, Panevėžys
Žiūrovai: 2812

Pasvalio „Pieno žvaigdės“ pirmajame kėlinyje į „Lietkabelio“ krepšį siuntė vieną metimą po kito ir pasibaigus pirmajam kėliniui pirmavo 28:19, tačiau Ramūnas Butautas stovėjo šaltu veidu.

Foto galerija

Lietuvos vicečempionų klubo vairininkas Karaliaus Mindaugo taurės (SIL–KMT) ketvirtfinalyje visų rungtynių metu nepaprašė nė vienos minutės pertraukėlės. Net ir tuo jo komandai itin prastu metu.

Trenerio tikėjimas atsipirko. Jo kariauna antrą kėlinį laimėjo 21:12, o visus reikalus baigė antroje mačo dalyje, taip antrus metus iš eilės patekdama į KMT pusfinalį.

„Kuomet vienos rungtynės viską lemia, gali atsitikti netikėtumų ir komandai lengva paslysti. Rungtynes pradėjome ne kaip taurės mačą, o kaip eilines rungtynes. Pavyko išaiškinti, kad galime pavėluoti sugrįžti ir pasivyti.

Kuomet pradėjome bėgti, susidarėme geresnes sąlygas metimams. Liūdna dėl to, kad padarytos 24 klaidos. Buvo daug nelogiškų sprendimų, klaidų nelygioje vietoje. Neblogai gynėmės tris kėlinius. Antras, trečias ir ketvirtas kėliniai buvo neblogi. Gal ketvirtame kėlinyje paleidome varžovus per daug, bet vyrus pagyriau dėl komandinio žaidimo ir charakterio“, – spaudos konferencijoje po susitikimo kalbėjo Butautas.

„Lietkabelį“ sudėtingu metu patempė ir geriausias sezono rungtynes sužaidęs Simas Jasaitis. Patyręs puolėjas pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 4/6 trit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Kalbėdamas apie Jasaičio žaidimą, Butautas buvo lakoniškas.

„Simas yra geras žaidėjas“, – nukirto treneris.

Po pergalės namie – garantuotas savaitgalio bilietas į Klaipėdą. KMT pusfinalyje „Lietkabelio“ galimai lauks pažįstamas varžovas – praėjusio sezono varžovai „Betsafe–LKL“ finale Kauno „Žalgirio“ krepšininkai.

Nors kauniečiams ketvirtfinalyje dar teks nukauti „Šiaulius“, Butautas po savo rungtynių mintimis nukrypo į šeštadienį, kur „Lietkabelis“ veikiausiai ir susitiks su „Žalgiriu“.

„Sportas yra sportas. Su kokiomis mintimis gali ten vykti? Kausimės ir bandysime laimėti, kartais laimė nusišypso silpnesniems“, – šyptelėjo Butautas.