Į aikštę po operacijos sugrįžęs Madgenas draugiškame mače sukratė 30 taškų

Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas
  • „Lietuvos rytas“ kontroliniame mače 110:91 nugalėjo „Jenisej“
  • Po rankos operacijos sugrįžęs Benas Madgenas pelnė 30 taškų
  • Dėl ligos mačą praleido Egidijus Mockevičius ir Mindaugas Lukauskis

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa sužaidė pirmąjį mačą nuo vasario 18-ąją pasibaigusio SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyro Klaipėdoje.

Sostinės komanda namuose uždarose draugiškose rungtynėse 110:91 nugalėjo Krasnojarsko „Jenisej“.

Nesustabdomas šiame mače buvo australas Benas Madgenas, kuris į varžovų krepšį įmetė net 30 taškų ir surinko 30 naudingumo balų.

GM: 11

Svečiai iš Rusijos mačo pradžioje spurtavo 16:4, tačiau įspūdingų Martycho Echodo skrydžių bei dviejų Jimmy Barono tritaškių dėka šeimininkams pavyko skirtumą sumažinti iki minimumo.

Kėlinuko pabaigoje „Jenisej“ krepšininkai dar surengė nedidelį spurtą, bet vilniečiai panaudoję pilnos aikštės spaudimą atsakė tuo pačiu ir skirtumas po pirmojo ketvirčio išliko nedidelis (23:21).

Antrasis kėlinys vyko taškas į tašką, tačiau paskutinę minutę 7:0 spurtavę svečiai į didžiąją pertrauką keliavo pirmaudami 55:48.

Nuostabų pasirodymą trečiame kėlinuke surengė vos praėjusią savaitę plaštakos operaciją iškentęs australas Madgenas. 33-ejų gynėjas mėtė vieną tritaškį po kito, o tai leido vilniečiams prieš lemiamas dešimt minučių įgyti 14 taškų pranašumą (84:70).

Ketvirtajame ketvirtyje „Lietuvos ryto“ komanda išlaikė įgytą persvarą ir iškovojo pergalę.

„Lietuvos rytas“: Benas Madgenas 30 (11/15 met., 8/12 trit.), Rokas Giedraitis 17 (5 atk. kam.), Martynas Echodas 16 (7/8 met., 6 atk. kam.), Jimmy Baronas ir Loukas Mavrokefalidis po 12, Mindaugas Girdžiūnas 10 (8 rez. perd.).

„Jenisej“: Zabianas Dowdellas 19, Markas Lyonsas 17, Anthony Hilliardas 16.

Dėl ligos susitikimą praleido Egidijus Mockevičius ir Mindaugas Lukauskis, o nuo suolelio nepakilo Deividas Sirvydis, Arnas Beručka bei traumuotas Arnas Butkevičius.

Šeštadienį vilniečiai keliaus į Prienus, kur po beveik trijų savaičių pertraukos tęs savo pasirodymą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. „Lietuvos ryto“ ekipa susitiks su vietos „Vytautu“.