Milžinišką persvarą vėjais paleidusi „Juventus“ vos atsilaikė prieš Vengrijos klubą

Nuotr. Utenos Juventus
  • 29 taškų pranašumą iššvaistęs „Juventus“ namie 87:74 palaužė „Alba“
  • Atsakomasis mūšis antradienį vyks Vengrijoje
  • Kenny Gainesas pelnė 25 taškus

Fantastiškai rungtynes pradėjusi Utenos „Juventus“ paklojo galingus pamatus pergalei FIBA Europos taurės turnyro aštuntfinalio, tačiau tuo pačiu ir užmigo ant laurų.

Net 29 taškų persvarą vėjais paleidę Žydrūno Urbono auklėtiniai pirmajame serijos mače savo aikštėje 87:74 (29:6, 25:28, 15:20, 18:20) įveikė Sėkėšfehėrvaro „Alba“ ekipą ir prieš atsakomąjį susitikimą įgijo solidžią persvarą.

Antrosios rungtynės kovo 13-ąją bus žaidžiamos Vengrijoje. Į ketvirtfinalį žengs komanda, laimėjusi pagal bendrą abiejų mačų rezultatą.

Daugiausia pataiko: Arvydas Šikšnius

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas aikštės šeimininkai paėmė laimėję pirmąjį ketvirtį net 29:6, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tarp komandų buvo netgi nepadorus – 39:10.

Visgi po ilgosios pertraukos vengrai pristabdė „Juventus“, pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje spurtavo 15:2 ir pradėjo kvėpuoti Urbono kariaunai į nugaras – 69:71.

Laimei, Kenny Gainesas kitoje atakoje pelnė du taškus, paskui abi komandos apsikeitė klaidomis, Laronas Dendy švystelėjo tritaškį ir uteniškiai stabilizavo padėtį – 76:69.

Prasidėjus paskutinei minutei, po Akošo Kellerio dvitaškio komandas skyrė tie patys septyni taškai, bet tuomet Dendy smeigė dar vieną tolimą metimą ir padėjo tašką rungtynėse – 84:74.

„Juventus“: Kenny Gainesas 25 (4/10 trit.), Laronas Dendy 17 (8 atk. kam.), Karolis Guščikas 12 (5/5 metimai), Anthony Irelandas 10.

„Alba“: Kasey Hillas 18 (2/10 dvit., 4/5 trit.), Peteris Lorantas 16 (9 atk. kam.), Dominicas Pointeris 12.