RKL atkrintamųjų starte – pergalingas metimas per mažiau nei sekundę

2018-03-13 23:04
Nuotr.:

Nors Regionų krepšinio lyga (RKL) yra tik trečia pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio pakopa, tačiau čia aistrų tikrai netrūksta. Prasidėjus atkrintamosioms rungtynėms neįtikėtinas epizodas užfiksuotas Plungėje.

Vietos „Olimpo“ krepšininkai aštuntfinalio etapo pirmosiose rungtynėse namuose priėmė „Biržų“ krepšininkus. Kuomet jau atrodė, kad svečiai iš Aukštaitijos išsiveš pergalę, viską pakeitė įspūdingo grožio ataka.

Lemiama ataka, kuriai buvo likę mažiau nei 1 sekundė, priklausė Plungės krepšininkams. Kamuolį už šoninės linijos išmetinėjęs gynėjas pamatė į baudos aikštelę įkertantį Deividą Rasį, o šis spėjo pagauti kamuolį ore ir pelnyti pergalingus taškus su finaline sirena.

„Olimpo“ krepšininkai serijoje pirmauja 1-0.



Komentarai:

Smushas
Ech legendinis Plungės Olimpas... :-)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-03-14
-1
Atsakyti
Lenkasdx
Bled akivaizdziai nupyso ta zmogeli storas...,

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-03-14
-2
Atsakyti
dddddddddddddddd
100 procentine bauda statant uztvara ))) Abiem rankom nustume isvalydamas kelia.
2018-03-14
+4
Atsakyti
Viliux
Pażek storas kokią užtvarą pastatė kaip per regbį tai belieka tik įmest

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2018-03-13
-4
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 4

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.