„Juventus“ Europos taurės ketvirtfinalyje startavo lygiosiomis

Nuotr. FIBA
  • „Juventus“ ketvirtfinalio namų rungtynėse su „Sidigas“ sužaidė lygiosiomis 77:77

• Atsakomasis mačas kitą trečiadienį vyks Italijoje

• Uteniškių gretose rezultatyviausiai žaidė Kenny Gainesas, pelnęs 18 taškų

Utenos „Juventus“ klubo krepšininkams Europos taurės ketvirtfinalio starte nepavyko pasinaudoti namų aikštės pranašumu.

Žydrūno Urbono vadovaujama komanda pirmajame susitikime savo aikštėje su Avelino „Sidigas“ sužaidė lygiosiomis 77:77 (21:14, 15:24, 24:22, 17:17).

Atsakomasis mūšis po savaitės, kitą trečiadienį, vyks Italijoje. Į pusfinalį žengs komanda, laimėjusi bent vienu tašku.

Daugiausia pataiko: Kenneth Gaines

Ketvirtojo kėlinio viduryje Mindaugui Kupšui pataikius dvitaškį, „Juventus“ dar buvo priekyje – 70:66, bet tuomet apie dvi minutes nesugebėjo pelnyti nė taško ir prarado iniciatyvą iš savo rankų. Svečiai laimėjo atkarpą 9:2 ir prasidėjus priešpaskutinei minutei persvėrė svarstykles savo pusėn – 75:72.

Likus žaisti 36 sekundes, „Sidigas“ pelnė paskutiniuosius savo taškus – 77:75, o šeimininkai dar turėjo šansų įgyti bent jau minimalią persvarą, tačiau kitoje atakoje Dovis Bičkauskis prametė dvitaškį. Galiausiai rezultatą išlygino Simas Buterlevičius, varžovams dar palikęs dvi sekundes.

Per jas Italijos klubas rezultatyvios atakos surengti nebesugebėjo ir finalinė sirena skelbė taikią mačo baigtį.

„Juventus“: Kenny Gainesas 18, Maksimas Kornijenka (10 atk. kam.) ir Mindaugas Kupšas (8 atk. kam.) – po 15, Simas Buterlevičius 13, Arvydas Šikšnius 11.

„Sidigas“: Dezas Wellsas 17, Kirilas Fesenka 15, Jasonas Richas 11.