Nedovičius nesugadino Hickmano šou – pergalę šventė „Brose“

• Ricky Hickmanas pelnė 28 taškus ir surinko 29 naudingumo balus

• Iki rezultatyvumo rekordo jam pritrūko 2 taškų

• Pralaimėtojų gretose nesulaikomai žaidęs Nedovičius supurtė 26 taškus ir pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą

• 16 taškų serbas pelnė vien per ketvirtąjį kėlinį

Nemanja Nedovičius per ketvirtąjį kėlinį surinko 16 taškų, bet Ricky Hickmanas prisiminė jaunystę ir pelnė 28 taškus, o jo vedama Bambergo „Brose“ (11-17) namuose 93:88 (28:19, 27:23, 22:26, 16:20) palaužė Malagos „Unicaja“ (11-17) ekipą.

Hickmanas supurtė 28 taškus (3/5 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 13/15 baudų metimų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, užsidirbo 4 ir išprovokavo 7 pražangas bei surinko 29 naudingumo balus.

28
29
87%
13/15
60%
3/5

Rungtynes „Brose“ pradėjo itin sėkmingai ir jau pirmojo kėlinio viduryje po Augustine‘o Rubito taškų, ekipas skyrė 10 taškų (16:6), o antrojo ketvirčio viduryje šeimininkų pranašumas šoktelėjo dar labiau – 55:40.

Vis tik situacija ėmė keistis ketvirtajame kėlinyje. Maodo Lo pataikė tritaškį ir šeimininkams sugrąžino dviženklį pranašumą (80:70), tačiau tuomet išmušė Nemanja Nedovičiaus valanda.

„Unicaja“ spurtavo 7:0, o serbas surinko 6 taškus ir svečių deficitas ištirpo iki 3 taškų (77:80). Daugiau nei 2 minutes trukusią „Brose“ tylą nutraukė Nikos Zisis (82:77).

Iki rungtynių pabaigos likus 41 sekundei, žiūrovai sulaukė rungtynių kulminacijos. Nedovičius pataikė tolimą metimą ir ekipas vėl skyrė 3 taškai (84:87).

„Brose“ paprašė minutės pertraukėlės, tačiau Alberto Diazas perėmė kamuolį ir dar du taškus pelnė Nedovičius, sumažindamas „Unicaja“ atsilikimą iki minimumo (86:87).

Bambergo ekipos gelbėtoju tapo Dorellas Wrightas, iki rungtynių pabaigos likus 11 sekundžių, pataikęs tritaškį (90:86).

Svečiai surengė dar vieną rezultatyvią ataką, o Danielis Hackettas pataikė tik vieną baudos metimą (91:88), tačiau lemiamos atakos metu klaidą padarė Adamas Waczynskis.

Vokietijos klubo pergalę įtvirtino Leono Radoševičiaus dėjimas prieš pat finalinę rungtynių sireną (93:88).

„Brose“: Ricky Hickmanas 28 (3/4 trit., 13/15 baud. met., 29 naud. bal.), Dorellas Wrightas 12 (3/11 trit.), Danielis Hackettas ir Augustine‘as Rubitas po 9.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 26 (4/8 dvit., 5/7 trit., 22 naud. bal.), Ray McCallumas 13, Carlosas Suarezas 9 (1/5 trit., 8 atk. kam.).